autoDNA automobilio istorijos ataskaita transporto priemonėms iš Belgijos

Kaina 8
Pirkėjo vertinimas:
4.0/5
(vidutiniškai iš 2 nuomones)

„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Belgijos yra nepakeičiama priemonė, kai planuojama pirkti iš šios šalies atvežtą naudotą automobilį. Mūsų ataskaitos generuojamos remiantis informacija, kurią gauname iš Centrinio transporto priemonių registro. Transporto priemonių registras renka duomenis iš šių patikimų šaltinių:

  • Susisiekimo departamentas;
  • Policijos departamentas;
  • importuotojai;
  • draudimo kompanijos;
  • finansų įstaigos;
  • automobilių ekspertai.

Pradinė informacija

Įsigijus Belgijoje registruoto automobilio ataskaitą, viršuje (santraukoje) bus pateikta bazinė transporto priemonę identifikuojanti informacija.

Transporto priemonės statusas

Šioje ataskaitos dalyje pateikiama informacija apie automobilio statusą. Statuso vertinimus teikia įgaliotos Belgijos institucijos, o duomenys kaupiami Centriniame automobilių registre.


administracinis automobilio statusas: čia pateikiama informacija apie galimą transporto priemonės importą į Belgiją arba eksportą iš šios šalies teritorijos.


teisinis statusas: čia pateikiama informacija apie tai, ar automobilis ieškomas. "Normal" reikšmė pateikiama tuomet, kai automobilis neieškomas.


transporto priemonės statusas: čia pateikiama informacija apie transporto priemonės pažeidimą, taisymą, žyma apie buvusią avariją arba homologacijos nebuvimą.
 
Šioje dalyje taip pat galima rasti automobilio pagaminimo datą, pirmosios registracijos Belgijoje datą, techninės apžiūros galiojimo pabaigos datą, informaciją apie kėbulo, gamintojo kodus, taip pat duomenis apie automobilio sukomplektavimą.

 

1Kuo skiriasi nesukomplektuotas, sukomplektuotas ir perdarytas automobiliai?

 

Nesukomplektuotas automobilis - tai transporto priemonė, kuriai būtina atlikti mažiausiai vieną surinkimo procedūrą, norint, kad būtų pasiektos norimos funkcinės charakteristikos ir atitikti būtini reikalavimai. Nesukomplektuotas automobilis neregistruojamas (pvz., sunkvežimio važiuoklė).

Sukomplektuotas automobilis - tai transporto priemonė, kuriai nereikia atlikti jokių surinkimo procedūrų tam, kad būtų atitikti tam tikri techniniai reikalavimai. Tokiuose automobiliuose galima atlikti konstrukcijos pakeitimus, kuriuos vėliau patvirtintų įgaliota institucija (pvz., mikroautobuse sumontuota papildoma sėdynių eilė).

Perdarytas automobilis - tai transporto priemonė po modifikacijų, kurių įteisinimui būtina atlikti keleto lygių sertifikuotą patikrinimą (pvz., dėžės formos kabinos sumontavimas ant sunkvežimio važiuoklės).

Bazinė informacija

Šioje skiltyje pateikiama bazinė transporto priemonės informacija: gamintojas, modelis, modelio kodas, automobilio versija, kuro rūšis, kėbulo tipas (pagal Belgijos centrinį transporto priemonių registrą) ir automobilio kategorija.

Automobilio istorija

Automobilio istorijos skiltį sudaro dvi dalys:  ridos tikrinimas Belgijos ridų registre ir informacija apie ridą.

Ridos tikrinimas leidžia palyginti esamą transporto priemonės ridą su ta, kuri paskutinįkart buvo užfiksuota Belgijos ridų registre. Tikrinimas leidžia nustatyti, ar automobilio odometro rodmenys yra patikimi.

Tikrinimo rezultatas pateikiama ataskaitoje. Galimos dvi reikšmės:

  • Patikima rida: toks rezultatas pateikiamas tuomet, kai nurodyta rida yra didesnė už paskutinį kartą užfiksuotą Belgijos ridų registre, automobilio istorija nekelia abejonių ir Belgijos ridų registre duomenų yra pakankamai;
  • Tikrinimas nepatvirtino ridos teisingumo. Toks rezultatas pateikiamas tuomet, kai iš Belgijos ridų registro gautos informacijos nepakanka tikrinimui atlikti. Galimos priežastys: Belgijos ridų registre nėra duomenų; Belgijos ridų registre trūksta informacijos ridai patikrinti; tikrinto automobilio odometras turi problemų.


Šioje skiltyje pateikiama techninės apžiūros galiojimo pabaigos data, paskutinės ir priešpaskutinės apžiūrų metu užfiksuoti odometro rodmenys.

Papildoma informacija

Šioje dalyje pateikima šiek tiek papildomos informacijos: homologacijos numeris, belgiško atitikties sertifikato (PVA/PVG) numeris, Europos emisijų standartų duomenys.

Techniniai duomenys

Šioje skiltyje pateikiami išsamūs techniniai duomenys: vietų skaičius, svoris, išmatavimai, tūris, maksimalus transporto priemonės greitis ir galia, taip pat informacija apie važiuoklės tipą.

Teršalų emisijos

Šioje dalyje pateikiama informacija apie konkretaus automobilio išmetamųjų dujų testus - angies dioksido, angliavandenilių ir kitų emisijų rodiklius. Šių testų rezultatai leis įvertinti, ar transporto priemonė gali būti parduota Europos sąjungoje. Be to, tai leis susidaryti geresnį įspūdį apie automobilio būklę.

Degalų sąnaudos ir CO2emisijų klasė

Ši ataskaitos dalis leidžia sužinoti, kokias degalų sąnaudas yra deklaravęs gamintojas, važiuojant miesto, užmiesčio arba mišriu režimu. Čia taip pat pateikiama grafinė informacija apie CO2 emisijų klasę.

Pirkėjų atsiliepimai apie ataskaitą

Vertinimas:
5/5
Rekomenduoju. Pateikė automobilio nuotraukas iš Belgijos. Super.
- Vaidas
Vertinimas:
3/5
autodna.lt ataskaitomis naudojuosi jau kokius metus. Manau, kad tai nepakeičiama priemonė, padedanti įsigyti naudotą automobilį. Nežinau išsamesnės automobilių istorijos duomenų bazės.
- Donatas
Slapukai mums padeda teikti kokybiškesnes paslaugas. Tęsdami sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau.