autoDNA ataskaita transporto priemonėms iš Estijos

Kaina 0,00 *
*Pirkdami autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaitą
Pirkėjo vertinimas:
4.5/5
(vidutiniškai iš 6 nuomones)
*Pirkdami autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaitą

AutoDNA ataskaita automobiliams iš Estijos bus labai naudinga visiems, norintiems įsigyti naudotą automobilį iš šios šalies. Mūsų ataskaita sukurta remiantis išsamiais, patikimais ir patikrintais duomenimis, kuriuos gauname iš Estijos kelių transporto administracijos.

Pradinė informacija

"AutoDNA" ataskaita automobiliams iš Estijos prasideda nuo tikrinamos transporto priemonės gamintojo prekės ženklo identifikavimo, įskaitant modelį ir jo versiją.

Transporto priemonės būklė

Transporto priemonės būklės skiltis suskirstyta į penkias dalis: registracijos duomenis, registraciją procedūros, transporto priemonių pakeitimai, naudojimasis transporto priemonėmis, oficialios pastabos

Registracijos duomenys apima registracijos būseną kartu su pirmąja data registracija, pirmoji registracija Estijoje ir periodinio patikrinimo galiojimo data. Taip pat bus pasakyta, kiek savininkų šis automobilis buvo Estijoje, jei jis turi kokių nors teisinių apribojimų ir kur jis buvo pristatytas.

Registracijos procesas yra veiksmų, kuriuos Estijos viešojo administravimo institucijos ėmėsi 2008 m užsisakyti automobilį. Šiame skyriuje bus nurodyta, ar transporto priemonei, kurią patikrinate, buvo išduotas trečiasis registracijos numeris, registracijos kortelės dublikatas arba sprendimas atsisakyti registracijos, kad būtų išmontuotas.

Transporto priemonių pakeitimai apima pateiktų pakeitimų ir pakeitimų sąrašą, kuris galėjo turėti įtakos tikrajai transporto priemonės vertei. Šis skyrius, be kitų dalykų, informins jus apie pakaitinio variklio, SND įrengimo ar sėdynės numerio mažinimą.

Transporto priemonės naudojimas parodys, kaip iki šiol automobilis buvo naudojamas Estijoje. Prisiminti: kelias naudojama transporto priemonė (pvz., taksi, greitosios pagalbos automobilis ar ADR, kuris yra pavojingų medžiagų gabenimui naudojama transporto priemonė), gali turėti įtakos jo bendrajai būklei ir dėl to žymiai sumažinti jo vertę.

Oficialios pastabos yra pastabos ir pranešimai apie transporto priemonę, kurią patikrinate buvo pridėta Estijos kelių administracijos.

Transporto priemonės informacija

Šiame ataskaitos skyriuje pateikiama išsami informacija apie transporto priemonę ir jos gamintojas. Tai parodys kėbulo tipą ir spalvą, transporto priemonės kategoriją ir versiją, degalų rūšį, pavarų dėžę ir dar daugiau.

Transporto istorija

"Transporto istorijos" skiltis suskirstyta į tris dalis: techninė ekspertizė, administraciniai procesai ir paskolos / arešto statusas.

Techninis patikrinimas yra skyrius, kuriame bus pateikta visa informacija dėl transporto priemonės techninių patikrinimų. Egzaminuose pateikiama data, kai jie buvo atlikti, registruotas rida ir išsamūs sprendimai, pateikti atlikus patikrinimą. Be to, jei buvo nustatyti kokie nors gedimai, jie bus aprašyti šiame skyriuje.

Administracinės procedūros yra skyrius, kuriame sužinosite apie administracines ir administracines bylas oficialūs Estijos kelių administracijos pakeitimai.

Paskolos / užstato statusas yra skyrius, kuris informuos jus apie galimus įkeitimus ir kitus apribojimus, kurie turi įtakos transporto priemonės naudojimui.

Papildoma informacija

Šiame skyriuje pateikiama informacija apie transporto priemonės tipo patvirtinimą. Ji jums patars tipo patvirtinimo numerį, pratęsimo ir transporto priemonės klasę bei patvirtintą greičio ribotuvą.

Techniniai duomenys

Šiame skyriuje pateikiami visi išsamūs techniniai parametrai, susiję su varikliu, svoriais, matmenimis, sėdimų vietų skaičiumi ir transporto priemonės ašimis.

Vidutinis kuro sąnaudų ir CO2 emisijos standartas

Paskutiniame ataskaitos skyriuje bus parodytas vidutinis kuro suvartojimas, kurį gamintojas nurodė miesto, užmiesčio ir mišriojo važiavimo ciklo metu. Tai taip pat parodys CO2 emisijos klasę, pateiktą kaip grafiką.

Klientų atsiliepimai apie ataskaitą

Vertinimas:
4/5
Labai išsami ataskaita, daugybė techninių duomenų. Ji netgi turi techninių patikrinimų rezultatus ir visus nustatytus trūkumus. Ataskaitą tikrai verta pirkti.
-
Marius
Vertinimas:
4/5
Netikslus kuro sunaudojimo nustatymas, kažkodėl išreikštas LPG (dujos), o ne benzino suvartojimu. Tikrasis kuro suvartojimas naudojant 95 benziną, yra matomas čia: www.motostat.pl/vehicle-stats/44422/1 Visa kita -liuks.
-
Mindaugas
Vertinimas:
5/5
Džiaugiuosi, kad nusipirkau ataskaitą, techniniai duomenys patvirtina faktinę automobilio būklę. Labai rekomenduoju.
-
Jurgis
Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.