AutoCheck - automobilio istorijos patikrinimas

Kaina 0,00 *
*Pirkdami autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaitą
Pirkėjo vertinimas:
4.3/5
(vidutiniškai iš 3 nuomones)
*Pirkdami autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaitą

Iš JAV atgabentų automobilių tikrinimas

AutoCheck” yra „Experian” priklausanti automobilio istorijos patikros sistema, spėjusi tapti neatsiejama naudoto automobilio pirkimo proceso dalimi. „AutoCheck” ataskaitose pateikiamas automobilio istorijos įvertinimas balu - tai pirmoji ir kol kas vienintelė tokia paslauga rinkoje. Ji leidžia labai greitai suprasti, ką gi automobilio ataskaita ištikrųjų byloja apie jo istoriją.

„AutoCheck” informaciją ataskaitoms surenka iš gausybės įvairių šaltinių, įskaitant Komunikacijos skyrius JAV ir Kanadoje (NMVTIS informavimo sistema), draudimo kompanijas, policijos departamentus, ugniagesių tarnybas, techninių apžiūrų stotis, automobilių aukcionus ir t.t.

„AutoCheck” duomenų bazė yra vienas iš didžiausių automobilių praeities informacijos šaltinių. Joje yra 4 milijardai įrašų apie pusę milijardo automobilių. Kiekvienoje „AutoCheck” ataskaitoje yra svarbiausia informacija apie ridą, ankstesnes registracijas, automobilio statusą, pažeidimus. Kai kuriais atvejais „AutoCheck” ataskaitose gali būti pateikta ne visa istorijos informacija (pavyzdžiui dėl to, kad automobilis buvo aptarnaujamas ne autorizuotuose aptarnavimo centruose), tačiau jos vistiek yra patikimiausias duomenų šaltinis Amerikoje. Visa konkrečiam VIN numeriui (VIN USA) priskiriama informacija pateikiama „AutoCheck”.

Prieš perkant iš JAV ar Kanados atgabentą automobilį mes patariame įsigyti „AutoCheck” ataskaitą, kuri tikrai pateiks svarbios informacijos apie pasirinkto automobilio praeitį. Papildomai autoDNA.lt duomenų bazėje galite rasti automobilio nuotraukų.

„AutoCheck” ataskaitose pateikiama tokia informacija:

 • pagrindiniai automobilio duomenys,
 • savininkų skaičius,
 • odometro rodmenys,
 • avarijų istorija,
 • automobilio statusas (pažeistas, utilizuotas, areštuotas),
 • informacija apie automobilio naudojimą (nuoma, lizingas ir pan.),
 • gamtos stichijų padaryti pažeidimai (gaisras, potvynis, kruša, viesulas),
 • informacija apie užfiksuotas problemas (gamybos defektai),
 • priežiūros informacija (apžiūros, aptarnavimai, remontai).

„AutoCheck” ataskaitoje yra daug vertingos informacijos. Žemiau rasite visų dalių paaiškinimus ir trumpus turinio aprašymus.

Kas yra „AutoCheck” balas? Kas yra statusas?

Ataskaitos santrauka

Ataskaitos santrauka pateikia pagrindinę informaciją apie automobilį: VIN numerį, pagaminimo metus, gamintoją ir modelį. Čia taip pat pateikiamas ir „AutoCheck” balas (jeigu tik automobilis įvertintas) bei pastaba, ar automobiliui galioja „Atpirkimo apsauga".

Be to, šioje dalyje yra kitų dalių santraukos, leidžiančios pamatyti, ar ataskaitoje yra papildomos vertingos informacijos. Žalios spalvos varnelė reiškia, kad problemų nebuvo aptikta. Mėlyna „i" ikona reiškia, kad yra papildomos informacijos, su kuria reikėtų susipažinti. Raudonas ženklas reiškia, kad sistema aptiko problemą. Tokios pat ikonos naudojamos visoje ataskaitoje. Į konkretų puslapį galima patekti paspaudus skyriaus pavadinimą.

Kas yra „AutoCheck” balas?

Avarijų patikra

Avarijų patikra rodo incidentų, apie kuriuos buvo informuota „AutoCheck”, skaičių. Nurodoma kiekvieno įvykio data ir vieta.

Statuso ir problemų patikra

Bet kokia informacija, susijusi su dominančio automobilio statusu, bus pateikta čia. Pavyzdžiui, jeigu transporto priemonei suteiktas „pažeistos" arba „netinkamos eksploatuoti" statusas, apie tai bus pranešta čia. Odometro problemos (jeigu tokių bus) taip pat pažymimos čia.

Kas yra statusas?

Odometro patikra

Odometro patikra - tai odometro rodmenų įrašai mūsų duomenų bazėje. Bet koks įtarimų keliantis įrašas bus paryškintas. Nepagailėkite laiko išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių atsirado ridos neatitikimai.

Naudojimo ir įvykių patikra

Jeigu automobilis kada nors buvo nuomojamas arba naudojamas kurių nors tarnybų, šioje skiltyje rasite tai liudijančius įrašus. Čia taip pat pateikiami įrašai apie vagystes, grąžinimus, pakoreguotus ar besidubliuojančius statusus.

Visa istorija

Kaip galima spręsti iš pavadinimo, šioje dalyje pateikiami visi įvykiai, apie kuriuos „AutoCheck” buvo informuota. Štai keletas svarbiausių tokių įvykių pavyzdžių:

 • odometro rodmenys,
 • automobilio registracijos,
 • statusų keitimas,
 • užfiksuotas automobilių aukcione,
 • dujų emisijų patikra.

Šio automobilio terminų žodynas

Jeigu tik yra papildomos informacijos arba skelbtina problema, visuomet pateikiama nuoroda į aprašymą. Paspaudę nuorodą pateksite į ataskaitos apačią, kur terminas aprašytas išsamiai.

Spauskite čia, jeigu norite išvysti visą terminų žodyną.

Pirkėjų atsiliepimai apie ataskaitą

Vertinimas:
4/5
Netikslus kuro sunaudojimo nustatymas, kažkodėl išreikštas LPG (dujos), o ne benzino suvartojimu. Tikrasis kuro suvartojimas naudojant 95 benziną, yra matomas čia: www.motostat.pl/vehicle-stats/44422/1 Visa kita -liuks.
-
Mindaugas
Vertinimas:
5/5
Puiku! Rekomenduoju.Manau verta tikrai sumokėti už šiek tiek ramybės.
-
Remigijus
Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.