Kas yra statusas?

Statusas būsimam pirkėjui padeda suvokti, kiek rimti yra dominančio automobilio pažeidimai. Atminkite, kad tik specialios, valstybės įgaliotos įstaigos automobiliui gali suteikti jo būklę atitinkantį statusą. Turi būti išduoti tai patvirtinantys dokumentai. Jokie fiziniai ar eiliniai juridiniai asmenys negali automobiliui suteikti statuso savo nuožiūra.

Automobilių statusai skiriasi skirtingose valstijose, tačiau dažniausiai naudojami yra šie:

  • Dideli viso autombilio pažeidimai
  • Utilizavimui skirtas automobilis
  • Gamybos defektai
  • Potvynio žala
  • Rekonstruotas

Valstijos ne tik naudoja skirtingus statusus naudotiems automobiliams žymėti, tačiau ir to paties statuso reikšmė skirtingose valstijose gali skirtis. Konkrečios valstijos automobilių departamentas gali tiksliausiai atsakyti, kokias reikšmes jie suteikė visiems statusams.

„AutoCheck” automobilių istorijos ataskaita yra vertingas įrankis, kai norite sužinoti, ar perkamam automobiliui suteiktas oficialus statusas.

Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.