Patikimiausias Olandijos Auto Istorijos Patikrinimas

Kaina 0,00 *
*Pirkdami autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaitą
Pirkėjo vertinimas:
3.8/5
(vidutiniškai iš 4 nuomones)
*Pirkdami autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaitą

Kaip patikrinti iš Olandijos atgabentą automobilį?

„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Olandijos yra nepakeičiama priemonė, kai planuojama pirkti iš šios šalies atvežtą naudotą automobilį. Ji leidžia sužinoti automobilio istorijos faktus ir palygina esamus odometro rodmenis su esančiais NAP registre. Mūsų „olandiškose“ ataskaitose pateikiami duomenys, kuriuos gauname iš Olandijos nacionalinio ridų registro Nationale Auto Pas (NAP) ir Olandijos centrinio transporto priemonių registro RDW. Šios organizacijos kaupia ir administruoja naudotų automobilių, esančių Olandijos rinkoje, duomenis.

Mūsų ataskaitoje nemokamai galite palyginti esamus odometro rodmenis su tais, kurie pateikti olandiškame ridų registre (Nationale Auto Pas). Šis registras buvo įsteigtas kovoti su odometro rodmenų klastojimu - labai paplitusia praktika naudotų automobilių rinkoje. NAP renka duomenis iš šių patikimų šaltinių:

  • dilerių
  • automobilių mechanikų
  • Kelių transporto ministerijos
  • lizingo bendrovių
  • draudimo kompanijų
  • diagnostikos stočių
  • importuotojų

Automobilio istorijos ataskaita automobiliams iš Olandijos

Ataskaitos santrauka pateikia pagrindinę informaciją apie automobilį: jo VIN numerį, markę ir modelį. Papildomai pateikiame du svarbius rodiklius, praversiančius pirminiame automobilio vertinimo etape: pirmosios registracijos datą ir savininkų, kurie automobiliu naudojosi Olandijos teritorijoje, skaičių.

Transporto priemonės statusas

Šioje ataskaitos dalyje pateikiama informacija apie tikrinamo automobilio statusą. Registracijos būklė parodo, ar automobilis oficialiai buvo išregistruotas Olandijoje.

Čia yra dvi svarbios datos, į kurias verta atkreipti dėmesį: pirmosios registracijos data ir paskutinės techninės apžiūros galiojimo pabaigos data.

Taip pat pateikiame informaciją, ar automobilis apdraustas galiojančiu civilinės atsakomybės draudimu. Teisinis automobilio statusas parodo, ar transporto priemonei nepaskirtas areštas, jos savininkui neįvykdžius finansinių įsipareigojimų bankui ar kitai pinigų institucijai.

Svarbi žinia yra draudimas dalyvauti eisme. Paprastai tai įvyksta, jei transporto priemonė neatitinka techninių reikalavimų važiuoti viešaisiais keliais Nyderlanduose. Priežastys gali būti:
- nėra galiojančio techninio patikrinimo
- neatitinka techninių reikalavimų
- transporto priemonės apgadinimas dėl nelaimingo atsitikimo ar susidūrimo
- transporto priemonės pažeidimai dėl potvynio ar gaisro

Nuolatinio / laikino draudimo dalyvauti eisme data rodo, kad šiuo metu transporto priemonė negali važiuoti viešaisiais keliais Nyderlanduose.

Bendra informacija

Šioje ataskaitos dalyje rasite bendro pobūdžio informaciją apie automobilį, kuri pateikiama Olandijos Transporto ministerijos (RDW) išduotame registracijos dokumente: markę, modelį, durelių skaičių, transporto priemonės tipą, kuro rūšį, informaciją apie instaliuotą dujų įrangą, kėbulo spalvą, ratų skaičių ir įrangos versiją.

Papildoma informacija

Šioje dalyje rasite informaciją apie sėdynių skaičių, versijos numerį, naujo automobilio kainoraščio kainą ir sumokėto BPM mokesčio dydį.

Automobilio istorija

Automobilio istorijos skiltį sudaro keletas dalių: savininkų istorija, automobilio naudojimas, jo kilmė ir ridos būklės tikrinimas Olandijos nacionaliniame ridų registre (NAP). Savininkų istorijos dalyje pateikiama detali informacija apie ankstesnius transporto priemonės savininkus Olandijoje, nuosavybės trukmė ir savininko tipas (privatus ar juridinis asmuo, lizingo kompanija).

Automobilio naudojimo dalyje pateikiama informacija apie tai, ar transporto priemonė buvo registruota kaip taksi, taip pat ar nebuvo pripažinta netinkama eksploatuoti po didelės patirtos žalos.

Automobilio kilmės dalyje pateikiama informacija apie transporto priemonės importą į Olandiją ir galimą jos eksportą iš šalies teritorijos.

Ridos tikrinimas Nacionaliniame ridų registre (Nationale Auto Pas)

Ridos tikrinimo skiltyje reikia įvesti esamus transporto priemonės odometro rodmenis - jie bus palyginti su Olandijos Nacionaliniame ridų registre esančiais duomenimis. Tikrinimo rezultatą pateiksime ataskaitoje, jis gali būti trejopas:

  • Patikimas, kai rida autentiška. Esamų odometro rodmenų reikšmė yra didesnė už tą, kuri paskutinį kartą užfiksuota NAP registre.
  • Nepatikimas, kai rida yra suklastota ir „atsukta" atgal. Esamų odometro rodmenų reikšmė yra mažesnė už tą, kuri paskutinį kartą užfiksuota NAP registre.
  • Nepateikta NAP programai, kai ridų registras neturi informacijos apie automobilio ridą.

Techniniai duomenys

Šioje ataskaitos skiltyje pateikiami išsamūs transporto priemonės techniniai duomenys: variklio darbinis tūris, cilindrų skaičius, išmetamųjų dujų emisijos standartas, automobilio svoris, matmenys, informacija apie gamintoją, homologacijos numeris ir didžiausias leistinas priekabos svoris.

Pirkėjų atsiliepimai apie ataskaitą

Vertinimas:
2/5
autodna.lt galiu rekomenduoti visiems, ieškantiems naudoto automobilio ir norintiems sutaupyti laiko bei pinigų. Iš ataskaitų galima sužinoti nemažai naudingos informacijos dar prieš apžiūrint automobilį. autoDNA man rekomendavo draugas, automobilį pirkęs internetu. Per tris savaites teko įsigyti 4 ar 5 ataskaitas, kol radau norimą automobilį. Kai kuriai atvejais informacijos ataskaitose galėjo būti ir daugiau, nors, aišku, apie tai aš būdavau informuojamas dar prieš mokant pinigus, todėl skųstis nėra dėl ko.
-
Povilas
Vertinimas:
4/5
Netikslus kuro sunaudojimo nustatymas, kažkodėl išreikštas LPG (dujos), o ne benzino suvartojimu. Tikrasis kuro suvartojimas naudojant 95 benziną, yra matomas čia: www.motostat.pl/vehicle-stats/44422/1 Visa kita -liuks.
-
Mindaugas
Vertinimas:
5/5
Puiku! Rekomenduoju.Manau verta tikrai sumokėti už šiek tiek ramybės.
-
Remigijus
Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.