Išsami automobilių iš Prancūzijos istorijos ataskaita

Kaina 0,00 *
*Pirkdami autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaitą
Pirkėjo vertinimas:
4.8/5
(vidutiniškai iš 10 nuomones)
*Pirkdami autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaitą

Kaip patikrinti automobilius iš Prancūzijos?

„autoDNA” istorijos ataskaitos automobiliams iš Prancūzijos yra nepakeičiamas įrankis, kuomet tenka patikrinti iš šios šalies atgabentą transporto priemonę. Duomenis gauname iš Prancūzijos transporto priemonių registracijos sistemos, o informaciją pateikiame patogių ataskaitų pavidalu. Duomenis minėtai sistemai tiekia patikimi partneriai:

  • Susisiekimo departamentas;
  • autorizuoti diagnostikos centrai (pranc. centre agrée de contrôle technique);
  • importuotojai;
  • draudimo kompanijos;
  • lizingo bendrovės;
  • automobilių rinkos ekspertai.

Ataskaitos santrauka

Ataskaitos santraukoje pateikiama pagrindinė informacija, reikalinga transporto priemonei identifikuoti: VIN numeris, gamintojas, modelis, pirmosios registracijos Prancūzijoje metai ir transporto priemonės amžius.

Transporto priemonės statusas

Šioje dalyje pateikiama aktuali informacija apie transporto priemonės statusą, užregistruotą Prancūzijos transporto departamente.

Čia nurodoma pirmosios registracijos Prancūzijoje data ir registracijos dokumento išdavimo data.

Šioje dalyje pateikiama informacija ir apie automobilio kategoriją (pvz., lengvasis, komercinis ir t.t.) bei kėbulo tipą (pvz., sedanas, kupė, universalas).

Registracijos pažymėjimo turėtojo tipas - dar vienas naudingas ataskaitos įrašas. Čia nurodoma, ar automobilis registruotas įmonės, ar fizinio asmens vardu. Taip pat nurodoma, ar yra valstybinio numerio ženklai.

Bendra informacija

Šioje ataskaitos dalyje pateikiama bendro pobūdžio informacija iš prancūziško transporto priemonės registracijos pažymėjimo: gamintojas, modelis, modelio versija, durų skaičius, transporto priemonės kategorija, tipas, kuro rūšis, spalva, jėgainės tipas.

Papildoma informacija

Šioje dalyje pateikiama papildoma informacija , kuri pirkėjui gali būti ne mažiau svarbi. Pavyzdžiui, registracijos numerio informacija leidžia patikrinti jo teisingumą. Taip pat galime nurodyti kainą, už kurią šis automobilis pirktas naujas bei mokesčių klasę , pagal kurią skaičiuojamas ekologijos mokestis.

Techniniai duomenys

Šioje ataskaitos dalyje pateikiame išsamius techninius duomenis: variklio charakteristikas, kodą, tūrį, automobilio svorį, matmenis, informaciją apie transmisiją, atstumą tarp ašių ir gamintojo rekomenduojamą padangų dydį.

Automobilio istorija

Automobilio istorijos skiltį sudaro trys dalys: pažeidimų istorija,transporto priemonės naudojimas ir savininkų istorija.

Pažeidimų istorijos dalyje pateikiama informacija apie tai, ar transporto priemonė yra buvus užfiksuota kaip pažeista. Čia taip pat galima rasti informaciją apie pažeidimo tipą (pvz., susidūrimas, avarija, tyčinis automobilio suniokojimas, gaisras).

Ataskaitoje taip pat yra elementas, pavadintas Pažeidimų istorijos detalės. Tai tikrinimas, ar automobilis yra buvęs pažeistas. Tikrinimo rezultatai gali būti tokie:

Teigiamas rezultatas: neaptikta jokių problemų
Apibūdinimas: duomenų tiekėjo bazėje šis automobilis neįtrauktas į pažeistų transporto priemonių sąrašą

Neigiamas rezultatas: užfiksuota problema
Apibūdinimas: duomenų tiekėjo bazėje šis automobilis įtrauktas į pažeistų transporto priemonių sąrašą

Transporto priemonės naudojimas nurodo, kokiai veiklai ankstesni savininkai naudojo automobilį. Čia gali būti įrašų apie demonstracinį / pakaitinį automobilį, taksi / keleivių pervežimo transporto priemonę, medicininį, policijos ar ugniagesių automobilį

Savininkų istorija atskleidžia, kiek savininkų (vieną ar keletą) tikrinamas automobilis turėjo praeityje. Kaip žinia, tai gali įtakoti automobilio vertę.

Kuro sąnaudos ir CO2 emisijų klasė

Šioje dalyje pateikiami gamintojo deklaruojami degalų sąnaudų rodikliai važiuojant mieste, už miesto ir mišriu režimu.
Kartu supažindinsime ir su CO2 emisijų klase, kuri ataskaitoje bus pateikta tiek skaičiais, tiek grafiškai.

Terminų žodynas

Terminų žodyne pateikiami pažeidimų kategorijų apibūdinimai, sietini su tikrinamu automobiliu. Terminų žodynas niekuomet nebus tuščias, jeigu tikrinama transporto priemonė yra buvus užfiksuota pažeista.

Pirkėjų atsiliepimai apie ataskaitą

Vertinimas:
5/5
Puiku! Rekomenduoju.Manau verta tikrai sumokėti už šiek tiek ramybės.
-
Remigijus
Vertinimas:
4/5
Netikslus kuro sunaudojimo nustatymas, kažkodėl išreikštas LPG (dujos), o ne benzino suvartojimu. Tikrasis kuro suvartojimas naudojant 95 benziną, yra matomas čia: www.motostat.pl/vehicle-stats/44422/1 Visa kita -liuks.
-
Mindaugas
Vertinimas:
4/5
Avarijos žala ir data pateikta ataskaitoje, tas labai gerai! Tik pasigedau kilometražo tuo metu užfiksuoto. Šiaip gera ataskaita, bent jau geriau nei tie verticalai
-
Dovydas
Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.