Atsiliepimai

Ar Jūs įsigijote transporto priemonės istorijos ataskaitą iš autoDNA? Pasidalinkite atsiliepimais apie VIN numerio ataskaitą.

Kad paliktumėte atsiliepimą apie produktą, Jūs turite būti autoDNA klientas, kuris pirko ataskaitą. Mūsų klientai gauna el. laišką su galimybe pateikti nuomonę, naudojant specialią nuorodą. Tai reiškia, kad visi šioje svetainėje pateikti atsiliepimai yra patikimi mūsų klientų atsiliepimai.

Jūsų nuomonė mums labai svarbi, nes jos dėka, padedate kitiems vartotojams apsispręsti dėl produkto pasirinkimo.Jūsų pastabos ir komentarai padeda mums tobulinti musų teikiamas paslaugas.

Laukiame Jūsų atsiliepimų - mūsų VIN atsiliepimų skyrius laukia Jūsų nuomonės. Ačiū už sugaištą laiką - atsiliepimo pateikimas užtrunka tik 5 minutes.

Atrinkti atsiliepimai
Marius
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Estijos
4/5
Labai išsami ataskaita, daugybė techninių duomenų. Ji netgi turi techninių patikrinimų rezultatus ir visus nustatytus trūkumus. Ataskaitą tikrai verta pirkti.
Antanas
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
3/5
Kai kurie dalykai jūsų ataskaitose patiko, kai kurie - nelabai. Ko gero didžiausias privalumas yra tikrinimas vogtų automobilių duomenų bazėse, kaip ir tie trys odometro parodymų (ridos) įrašai, kurie buvo pateikti mano ataskaitoje. Įrangos sąrašas taip pat nepakenkė - galėjau palyginti, ar perku originalios komplektacijos automobilį. Visgi negavau informacijos apie avarijas, todėl nežinau, ar tokių buvo. Taip pat negavau nuotraukų iš automobilio praeities. Iš esmės esu patenkintas, nes ataskaita man tekainavo 0,1% automobilio vertės, tačiau tikėjausi daugiau.
Mindaugas
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Prancūzijos
4/5
Netikslus kuro sunaudojimo nustatymas, kažkodėl išreikštas LPG (dujos), o ne benzino suvartojimu. Tikrasis kuro suvartojimas naudojant 95 benziną, yra matomas čia: www.motostat.pl/vehicle-stats/44422/1 Visa kita -liuks.
Vidutiniai produktų reitingai
Ataskaitos tipas
Vidutinis įvertinimas ir atsiliepimų kiekis
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
4.5
Labai gerai
(34 atsiliepimai)
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Olandijos
3.8
Gerai
(4 atsiliepimai)
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Prancūzijos
4.8
Labai gerai
(10 atsiliepimai)
„AutoCheck” ataskaita
4.3
Gerai
(3 atsiliepimai)
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Belgijos
4.5
Labai gerai
(6 atsiliepimai)
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Estijos
4.5
Labai gerai
(6 atsiliepimai)
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš JAV
4.6
Labai gerai
(5 atsiliepimai)
Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.