Atsiliepimai

Čia galite išsakyti savo nuomonę apie įsigytą ataskaitą. Jūsų įžvalgos bus naudingos kitiems žmonėms, ketinantiems įsigyti naudotą automobilį. Mes taip pat į jas atsižvelgsime, tobulindami savo paslaugas ir klientų aptarnavimą. Iš anksto dėkojame.
Atrinkti atsiliepimai
- Eduardas
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
Vertinimas: 5/5
Labai naudinga ataskaita - tikrai rekomenduoju. Būčiau niekaip nesužinojęs, jog mašina buvo stipriai daužta, kol nepamačiau jos archyvinių nuotraukų po autoįvykio. Atskleidė labai daug nuslėptų defektų ir padėjo apsispręsti automobilio NEPIRKTI!
- Mindaugas
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Belgijos
Vertinimas: 4/5
Netikslus kuro sunaudojimo nustatymas, kažkodėl išreikštas LPG (dujos), o ne benzino suvartojimu. Tikrasis kuro suvartojimas naudojant 95 benziną, yra matomas čia: www.motostat.pl/vehicle-stats/44422/1 Visa kita -liuks.
- Audrius
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
Vertinimas: 5/5
Kelias ataskaitas pirkau, vienoje duomenys atitiko su pardavėjo, o antrojoje labai padėjo - odometras atsuktas 75'000km ir mašina buvo sudaužyta po avarijos. Labai padėjo apsispręsti dėl nepirkimo.
Vidutiniai produktų reitingai
Ataskaitos tipas
Vidutinis reitingas
Kiekis
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
4.4
(vidutiniškai iš 28 nuomones.)
28
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Olandijos
3.3
(vidutiniškai iš 3 nuomones.)
3
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Prancūzijos
4.9
(vidutiniškai iš 7 nuomones.)
7
„AutoCheck” ataskaita
4.0
(vidutiniškai iš 2 nuomones.)
2
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Belgijos
4.3
(vidutiniškai iš 4 nuomones.)
4
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Estijos
4.4
(vidutiniškai iš 5 nuomones.)
5
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš JAV
4.5
(vidutiniškai iš 4 nuomones.)
4
Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.