Atsiliepimai

Čia galite išsakyti savo nuomonę apie įsigytą ataskaitą. Jūsų įžvalgos bus naudingos kitiems žmonėms, ketinantiems įsigyti naudotą automobilį. Mes taip pat į jas atsižvelgsime, tobulindami savo paslaugas ir klientų aptarnavimą. Iš anksto dėkojame.
Atrinkti atsiliepimai
- R
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
Vertinimas: 5/5
Noriu padėkoti autodna personalui, o ypač Dariui už supratingumą ir pagalba tikrinant mašinos istoriją Vokietijos ir Lietuvos duombazėse dėl autoįvykių, kadangi buvo didelių dvejonių, žinant šios mašinos kompiuterinės diagnostikos duomenis. Tai gi ačiū!
- Rita
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš JAV
Vertinimas: 4/5
Gerai, daug informacijos, geros kainos ir patikima
- Virginijus
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
Vertinimas: 3/5
Pirmas dalykas, kurį atlieku prieš pirkdamas naudotą automobilį, yra jo VIN tikrinimas. Anksčiau visada naudodavausi nemokamomis VIN patikromis, kurių pilnas internetas, tačiau kai atėjo metas pirkti savo svajonių automobilį, nusprendžiau netaupyti ten, kur nereikia. Ir gerai padariau. autoDNA ataskaita parodė, kad mano nužiūrėtas Honda Civic Type-R buvo stipriai daužtas. Aišku, jis galėjo būti suremontuotas ir visai kokybiškai, bet vien faktas, kad pardavėjas apie tai nė neužsiminė, atbaidė nuo minties pirkti automobilį.
Vidutiniai produktų reitingai
Ataskaitos tipas
Vidutinis reitingas
Kiekis
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
4.4
(vidutiniškai iš 27 nuomones.)
27
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Olandijos
3.3
(vidutiniškai iš 3 nuomones.)
3
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Prancūzijos
4.9
(vidutiniškai iš 7 nuomones.)
7
„AutoCheck” ataskaita
4.0
(vidutiniškai iš 2 nuomones.)
2
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Belgijos
4.3
(vidutiniškai iš 4 nuomones.)
4
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš Estijos
4.4
(vidutiniškai iš 5 nuomones.)
5
„autoDNA” ataskaita automobiliams iš JAV
4.5
(vidutiniškai iš 4 nuomones.)
4
Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.