autoDNA patikrinimai
Kaip veikia veiklos nuomos sąlygomis naudotų automobilių aukcionai

Kaip veikia veiklos nuomos sąlygomis naudotų automobilių aukcionai?

17 balandžio 2020

Veiklos nuoma – geriausias būdas mažoms ir vidutinėms įmonėms finansuoti naujos transporto priemonės įsigijimą. Be to, jos privalumais vėliau gali pasinaudoti ir fiziniai asmenys, nusprendę įsigyti tokį automobilį perpardavimo rinkoje.

Vadovaukitės mūsų patarimais, ir rasite tikrai patrauklių veiklos nuomos sąlygomis naudotų automobilių pasiūlymų. Taip puikios techninės būklės ir gerai atrodantį automobilį galėsite įsigyti už mažesnę kainą. Jeigu galima sutaupyti pinigų ir būti ramiems dėl automobilio, kodėl tuo nepasinaudojus?

 

Kas yra veiklos nuomos sąlygomis naudotas automobilis?

 

Įmonės, kurios naudojasi veiklos nuoma savo automobilių parkui finansuoti, gali sulaukti palankiausių pardavėjų pasiūlymų. Tinkamai pasirinkto tokio pasiūlymo sąlygos paprastai geresnės, negu įsigyjant automobilį už paskolą. Be to, pasibaigus nuomos laikotarpiui įmonė gali išpirkti automobilį arba grąžinti jį padengdama likutinę vertę bei vietoje jo gauti visiškai naują transporto priemonę. Šiuo momentu atsiveria galimybės ir automobilio ieškantiems privatiems vairuotojams, nes jie gali dalyvauti veiklos nuomos sąlygomis naudotų automobilių aukcionuose ir įsigyti gerą automobilį už palyginti nedidelę kainą. Visgi didžiausias tokių pasiūlymų privalumas tas, jog šių automobilių remonto darbai dokumentuoti, tad nereikia jaudintis, kad pardavėjas gali mėginti jus apmauti. Veiklos nuomos sąlygomis naudotų automobilių aukcionuose paprastai siūlomi ne senesni nei kelių metų automobiliai, o jų kaina mažesnė, nei panašių transporto priemonių, kurias parduoda privatūs asmenys.

 

 

Kas gali dalyvauti veiklos nuomos sąlygomis naudotų automobilių aukcionuose?

 

Minėtuose aukcionuose gali dalyvauti ir privatūs asmenys, ir įmonės. Pastarosios netgi gali įsigyti automobilį pagal PVM sąskaitą faktūrą ir papildomai sutaupyti. Žmonėms, kurie perka automobilius iš nepatikimų pardavėjų ir rizikuoja patirti daugybę problemų bei nemažai išleisti būsimam remontui, sunku suprasti, kad veiklos nuomos sąlygomis naudotus automobilius gali įsigyti kiekvienas norintis. Be to, dalyvavimas aukcione nereiškia jokių paslėptų išlaidų.

 

Kokius veiklos nuomos sąlygomis naudotų automobilių modelius galima rasti rinkoje?

 

Jeigu svarstote galimybę įsigyti tokį automobilį, tikriausiai norite sužinoti, kokie modeliai siūlomi. Pasirinkimas tikrai didžiulis – aukcionuose parduodami furgonai, lengvieji automobiliai, sunkioji technika ir priekabos. Visgi didžioji dauguma vairuotojų renkasi lengvuosius automobilius, visų pirma dėl to, kad tarp jų pasitaiko puikių modelių, kurių techninė būklė taip pat nepriekaištinga. Tarp veiklos nuomos sąlygomis naudotų automobilių galima rasti VW, BMW, „Audi“, „Renault“, „Opel“, „Peugeot“ ir kitų populiarių markių automobilių.

 

Ką reikia žinoti apie veiklos nuomos sąlygomis naudotų automobilių aukcionus?

 

Net jeigu nesate visiškai įsitikinę, ar tikrai norite rinktis veiklos nuomos sąlygomis naudotą automobilį, peržvelkite tinklalapiuose pateiktus pasiūlymus. Greičiausiai kuris nors jų jus sudomins, be to, iškilus klausimams galėsite pasitarti su profesionalais, tad neįsigysite automobilio, kuris galiausiai nepateisins jūsų lūkesčių. Patogu dar ir tai, kad prie kiekvieno aukciono pateikiamas visą svarbiausią informaciją apimantis aprašymas.

 

verta žinoti

autoDNA yra pirmaujanti internetinių transporto priemonių istorijos patikrų tiekėja. Pagal vin numerį prieš pirkdami autoDNA patikrinsite automobilio istoriją. VIN patikrinimas daugeliu atvejų gali apsaugoti jus nuo nepageidaujamų papildomų išlaidų, susijusių su transporto priemonės, kurios istorija nežinoma arba po avarijos, įsigijimu.

Summary