Visos
nuolaida

Likite namuose, susiraskite patinkantį automobilį ir patikrinkite jį internetu su nuolaidos kodu

19 kovo 2020

Pastarosios dienos daugelio iš mūsų gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Panašu, kad artimiausiu metu liksime saviizoliacijoje namuose ir išeisime tik reikalingiausių atsargų.

Parduodamų naudotų automobilių (kaip ir naujų automobilių) prekyba sustojo. Tiek pirkėjai, tiek pardavėjai drastiškai sumažino savo aktyvumą įvedus šalyje karantiną.

Tačiau uždaryti prekybos salonai nereiškia, kad turite atidėti automobilio paiešką. Dabar tikrai turite daugiau laiko tam. Bet kaip patikrinti automobilio istoriją, įskaitant jo ridą ir techninę būklę?

Kai visa šalis kovoja su koronaviruso protrūkiu, vis tiek galite internete patikrinti transporto priemonės istoriją. Viskas, ko jums reikia, yra jus dominančio automobilio VIN numeris. Jei VIN numerio skelbime nėra, paprašykite pardavėjo jį pateikti. Tada įveskite jį autoDNA puslapyje ir mūsų programa jums nemokamai parodys, kiek ir kokios informacijos rasite mokamoje ataskaitose. Nereikia net gyvai pamatyti automobilio, kad apie jį sužinotumėte daug; mūsų duomenų bazėje yra įrašai apie autoįvykius, užfiksuotą ridą ir kartais net istorinės transporto priemonės nuotraukos.

nuolaida

autoDNA nuolaida

AutoDNA palaiko kovą prieš korona virusą. Mes tikime, kad nereikia rizikuoti savo ir kitų sveikata. Keletas darbų gali ir palaukti, kol padėtis pagerės. Vis dėlto su mumis galite nuolat ieškoti geriausio sau automobilio net ir neišeidami iš namų. Štai kodėl mes paruošėme specialų nuolaidos kodą Au4COR-19BSN , su kuriuo visas autoDNA ataskaitas įsigysite net 40% pigiau. Kodas galioja iki 2020 kovo 31 dienos. Jis tinka tiek pirkėjams, tiek pardavėjams. Jei perkate, galite greitai patikrinti norimos transporto priemonės informaciją, patogiai iš savo namų. Jei parduodate, autoDNA ataskaita yra puikus būdas patvirtinti jūsų sakomus žodžius.

Suma komentarų: 0

El. pašto adresas nebus skelbiamas.