Skaitomiausios
mažiausiai slaptų automobilių pardavėjų

Kurių naudotų automobilių pardavėjai slapukauja mažiausiai?

7 rugsėjo 2015

Ruduo suginė visus automobilius atgal į miestų gatves, o mes ir vėl įnikome į naudotų automobilių skelbimus. Panaršėme, pažiūrėjome ir nusprendėme apibendrinti tai, ką jau seniai norėjome apibendrinti.


VIN numeriai – kiek gi jų pateikiama skelbimuose, paliekant mažiau klausimų apie tikrąją automobilio būklę? Skeptikai čia pradės burnoti apie privatumą, menką automobilio istorijos atsekamumą ir „rida dar nieko nereiškia“ – ok, šituos argumentus galime pasitaupyti diskusijoms ateityje.

Dabar gi siekiame išsiaiškinti, kurių markių automobilių pardavėjai yra atviriausi. Dėmesio:

 

Pasirodo, kad vokiškos kokibės etalonas „Porsche“ yra tvirtas lyderis, kuomet kalbama apie santykinį pateikiamų VIN numerių kiekį skelbimuose – vadinamąjį kėbulo numerį galima rasti maždaug kas penktame skelbime.

Gana sąmoningi ir „Nissan“ bei „Škoda“ prekeiviai, kurių skelbimų su VIN numeriu dalis siekia maždaug 18 procentų. Visas pirmasis penketukas atrodo taip:

  1. Porsche – 20,6 %
  2. Nissan – 18,4 %
  3. Škoda – 17,6 %
  4. Volkswagen – 13,6 %
  5. Volvo – 12,9 %

Kitame sąrašo gale – pardavėjai, kurių skelbimuose VIN laukelis dažniausiai būna paliktas tuščias. Ir nepralenkiamas čia yra SAAB – savo vietos po automobilizmo saule neradęs švedų gamintojas. Jei atvirai, tai tokių rezultatų nesitikėjome, nes skandinaviškų transporto priemonių savininkai dažniausiai būna sąmoningi ir pilietiški. Tiek to, nurašykime tai perpardavėjų gudrybėms.

Po švediškos svajonės seka „Opel“ ir „Honda“, o visas didžiausių slapukautojų penketukas atrodo taip:

  1. SAAB – 6,6 %
  2. Opel – 6,7 %
  3. Honda – 7,7 %
  4. Audi – 10,6 %
  5. Citroen – 11,4 %

 

verta žinoti

autoDNA yra pirmaujanti internetinių transporto priemonių istorijos patikrų tiekėja. Pagal vin numerį prieš pirkdami autoDNA patikrinsite automobilio istoriją. VIN patikrinimas daugeliu atvejų gali apsaugoti jus nuo nepageidaujamų papildomų išlaidų, susijusių su transporto priemonės, kurios istorija nežinoma arba po avarijos, įsigijimu.

 

 

Summary