Aš turiu automobilį

Smagūs dalykėliai vairuotojui – 10 idėjų

Kurio autorius 17/05/2017

Jei ieškote dovanos vairuotojui, šios idėjos pravers bet kokia proga.

Toliau pateikiame mėgstamiausias dovanų idėjas, kurios patiks kiekvienam vairuotojui.

1) Juokingi automobilio lipdukai

Turbūt esate juos matę tūkstantį kartų – kai kurie žmonės ant bagažinės ar galinio buferio prisiklijuoja juokingą frazę, pvz., „Nespręsk apie knygą pagal viršelį“ arba „Dydis svarbu“. Tačiau internete galima rasti daug daugiau, nei tik juokingų citatų. Be įprastų „vaikas automobilyje“ ar „šuo automobilyje“ lipdukų, galima rasti net didžiulį pimpačkiuko lipduką ant lango, ir tai tik pradžia. Itin rekomenduojame 3D lipdukus, pavyzdžiui, paverčiantį VW logotipą į velnią, automobiliu „keliaujančius“ vorus ir skorpionus ar bagažinės lipduką, leidžiantį suprasti, kad kažkas joje yra. Jei mėgstate gyvūnus, galite įsigyti 3D katės akių lipdukus langui ar veidrodėliams. Jie itin įspūdingai atrodo ant tamsinto stiklo.

2) Maskuojančios rašalo dėmės…

…taip pat yra lipdukai, tačiau ne tik tai – jas galima naudoti užmaskuoti automobilio amžių išduodančias vietas. Jei pažeisti dažai ar matomi smulkūs taisymai, rašalo dėmės lipdukas yra smagus būdas juos paslėpti.

3) Mobiliojo telefono priedai

Gecko laikiklis – nepaisant mažo dydžio, tai vienas naudingiausių priedų, kokius tik galite turėti ant automobilio prietaisų skydelio. Ką ant jo bepadėtumėte – mobilųjį telefoną, akinius ar bet ką kita – daiktas prilips toje vietoje.

Išmaniojo telefono laikiklis – kai kurie jų yra universalūs, kiti skirti konkrečiam modeliui. Mums labiau patinka universalūs, nes jei vienu automobiliu dalijasi bent du žmonės, mažai tikėtina, kad jie turės tokio paties modelio telefoną.

Telefono garsiakalbio komplektas – čia rekomendacijų nereikia, nes tai būtinybė kiekvienam, kuris negali liautis kalbėtis telefonu vairuodamas.

Daugiafunkcinis automobilinis USB įkroviklis – juo galite ne tik vairuodami įkrauti telefoną, bet ir naudoti nešiojamą automobilinį šaldytuvą ar kitus priedus, kuriems reikalingas elektros maitinimo šaltinis.

4) Dėklai

Tai nuostabus išradimas tiems, kuriems nuolat trūksta vietos automobilyje. Dėklai su daug kišenių kabinami ant vairuotojo ar keleivio sėdynės atlošo, subtilesni dėklai iš tinklelio yra mažesni ir tvirtinami prie automobilio salono paviršių. Jei kolekcionuojate kompaktinius diskus, galite įsigyti patogių CD dėklų, tvirtinamų prie vairuotojo ar keleivio saulės skydelio.

5) Termo puodelis

Idealus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta vairuoti ilgus nuotolius arba kurių darbas reikalauja daug vairuoti. Šildomas termo puodelis ilgiau išlaiko jūsų arbatą ar kavą karštą arba leidžia pasišildyti gėrimą, naudojant automobilio žiebtuvėlį. Tai vienas iš priedų, kuriuos galima įsigyti kartu su daugiafunkciniu USB įkrovikliu – bus labai naudingas komplektas.

6) Kelioninė pagalvė ir juosmens atrama

Šie priedai skirti tiems, kuriems dažnai tenka vairuoti ilgus nuotolius ir kartas nuo karto prisireikia nusnūsti. Jie neužima daug vietos, tačiau teikia daug patogumo, kai reikia atsipalaiduoti.

7) Automobilio „blakstienos“

Tai priedas moterims vairuotojoms. Ilgos, patraukliai riestos blakstienos tiks kiekvieno automobilio ar motociklo žibintams. Jas lengva pritvirtinti, tačiau sprendžiant pagal kainą (apie 1 EUR už porą), jos gali būti ne itin patvarios. Bet jos gražios ir kiekvieną vairuojančią merginą privers nusišypsoti.

8) Vairuotojo akiniai

Kai šlapia ar snieguota kelio danga atspindi šviesą, vairuoti tampa daug sunkiau. Todėl kiekvienas vairuotojas daiktadėžėje turi turėti poliarizuotus akinius – jie veiksmingai blokuoja šviesos atspindžius ir vairavimas tampa saugesnis.

9. Dekoratyvinis neoninis apšvietimas

Šis priedas skirtas puošybos mėgėjams. Naudodami įvairių spalvų neoninį apšvietimą (mėlyną, raudoną, žalią ir baltą), galite subtiliai dekoruoti automobilio saloną, pvz., įrengdami apšvietimą po prietaisų skydeliu ar ant durelių. Taip pat galite įsigyti fluorescencinių dažų ir jais padengti spidometro rodyklę.

10) Vizitinė kortelė su telefono numeriu

Šią kortelę įvertins tie, kurie dažnai turi statyti automobilį ankštose aikštelėse ar yra linkę statyti ten, kur apskritai nėra leidžiama stovėti automobiliams. Kai žinote, kad užstatėte kieno nors automobilį, palikite savo telefono numerį po priekiniu stiklu, kad prireikus būtų galima su jumis susisiekti. Vizitinės kortelės gerai matomos ir tamsoje, siurbtuku lengvai pritvirtinamos prie priekinio stiklo, o po to lengvai nuimamos. Lietuvos vairuotojams tokios kortelės turėtų būti privalomos, nes atrodo, kad kai kuriems jų tinkamai pastatyti automobilį yra pernelyg sudėtinga užduotis.

Suma komentarų: 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *