Norėčiau įsigyti automobilį

Talpiausios bagažinės: vidutinės klasės universalai

Kurio autorius 11/08/2014

Kai apie 30-uosius gyvenimo metus jaunatviško lengvabūdiškumo ūkas ima sklaidytis, norą turėti mažą, nepatogų, užtat labai greitą automobilį pakeičia pragmatiškesnės svajonės. Tokios, į kurių materialią išraišką tilptų vaiko vežimėlis, kėdutė, vis per mažas žmonos lagaminas ir meškerė. Na, apie uošvių maloniai-priverstinai dar rudenėjant įsiūlytą bulvių maišą taip pat reikėtų pagalvoti.

Tuomet norom nenorom jau minėta ratuota svajonė įgauna naują, ligšiol skeptiškai vertintą formą, vadinamą „universalu“. Universalas – labai praktiškas automobilio kėbulo tipas, ypač populiarus Skandinavijos šalyse. Daugelis tokio automobilio savybių nesiskiria nuo įprasto, visų pamėgto ir suprantamo sedano, tačiau universalo bagažo skyrius dažniausiai būna bent dvigubai didesnis.

Škoda Superb universalas

Škoda Superb universalas

Taigi, didesnė bagažinė = labiau patenkinta Jūsų šeima. Tačiau skirtingų gamintojų universalai skiriasi tarpusavyje – ir ne tik išvaizda, tačiau ir bagažo skyriaus tūriu. Žemiau pabandėme išrikiuoti populiariausius vidutinės klasės automobilius su universalo kėbulu pagal jų bagažinės tūrį:

  1. Volkswagen Passat (603 litrai)
  2. Škoda Superb (595 litrai)
  3. Hyundai i40 (553 litrai)
  4. Ford Mondeo (530 litrai)
  5. Mazda6 (506 litrai)
  6. Citroen C5 (505 litrai)
  7. Opel Insignia (500 litrai)

Tikimės, kad šis sąrašas palengvins Jūsų pasirinkimą. Tiesa, įvertinkite ir kitas aplinkybes: ar patogiai išplanuotas bagažo skyrius, ar plačiai atsiveria galinės durys, ar jas atverti ir užverti galima mygtuko paspaudimu.

Suma komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *