Visos
automobilio pirkimas

Tinkamiausias metas įsigyti naują automobilį

20 sausio 2020

Rinkdamiesi naują automobilį ne kasdien galite sulaukti tikrai gero pasiūlymo, taigi kartais geriau neskubėti. Šiandien aptarsime, kaip elgtis, kad namo grįžtumėte ne tik su nauja gražia mašina, bet ir su kuo pilnesne pinigine.

Kai pardavėjai mažiausiai užimti

Pradėkime nuo geriausios savaitės dienos. Automobilių salonai daugiausia lankytojų sulaukia savaitės pabaigoje ir savaitgaliais, o pirmadieniais ir antradieniais juose kur kas ramiau. Ar ši informacija gali padėti sudaryti geresnį sandorį? Nors galutinis rezultatas vis tiek priklauso nuo jūsų, tačiau – taip!

Kuo mažiau žmonių sukiosis salone, tuoj geriau jausitės derėdamiesi. Taigi prieš rinkdamiesi naują automobilį, išmintingai pasirinkite savaitės dieną. Kas dar? Skaitykite toliau.

Kai pardavėjai labiausiai nori parduoti

Jeigu pardavėjai turi pakankamai laiko, jie gali sau leisti derėtis ilgiau. Tačiau būna dienų, kai jie visomis jėgomis stengiasi ką nors jums įsiūlyti. Raktinis žodis čia yra „pardavimo tikslai“.

Jeigu pardavėjui per nustatytą laikotarpį nepavyko pasiekti pardavimo tikslų, galite pabandyti tuo pasinaudoti ir paprašyti sumažinti kainą arba nemokamai papildyti automobilio komplektaciją. Kokios tai dienos?

Mėnesio, ketvirčio arba metų pabaigoje

Pasiekęs pardavimo tikslus pardavėjas paprastai gauna premiją arba kitokį atlygį. Skirtingos įmonės tikslus nustato mėnesiui, ketvirčiui arba metams, taigi šiems laikotarpiams baigiantis galite tikėtis didesnio pardavėjo dosnumo. Labiausia tikėtina, kad geriausius pasiūlymus gausite paties ilgiausio laikotarpio – metų – pabaigoje. Gruodis – tai mėnuo, kai pardavėjai stengiasi parduoti viską, ką tik gali.

Pasirodžius naujai tam tikro modelio versijai

Jeigu norite sutaupyti pirkdami automobilį, verta išmanyti automobilių rinkos naujoves. Taip pat svarbu žinoti, kada galima tikėtis jus dominančių modelių atnaujintų versijų.

Tokiai versijai pasirodžius rinkoje, senesni modeliai darosi vis mažiau patrauklūs, taigi norėdami juos parduoti, pardavėjai turės sumažinti kainą arba pridėti papildomų patrauklių elementų.

Renkantis nestandartinį modelį

Kartais norint įsigyti naują automobilį už mažesnę kainą jums tereikia apsispręsti, ko iš tiesų iš jo reikalaujate. Pasirinkę ne tokius populiarius aksesuarus, kėbulą, variklį ar dažų spalvą, už automobilį galite tikėtis mokėti mažiau.

Prasidėjus praėjusių metų modelių pardavimui

Senųjų ir naujųjų metų sandūra – geriausias laikas įsigyti automobilį. Na, bent jau taip mus įtikinėja per televizorių rodomos reklamos. Visgi jose yra šiek tiek tiesos – tuo laikotarpiu automobilį galite nusipirkti pigiau, jeigu jums nerūpi vertės sumažėjimas jį perparduodant.

Kodėl galite patirti nuostolių? Automobilis kainuos mažiau, nes jis jau savaime taps metais „senesnis“, net jeigu visiškai nebuvo naudotas.

Tiesą sakant, jeigu įsigytu automobiliu planuojate važinėtis ne vienus metus, jums, greičiausiai, tai bus visiškai nesvarbu. Kita vertus, jeigu galvojate parduoti jį po poros sezonų, atminkite, kad automobilis bus „metais pigesnis“.

Ir dar vienas svarbus dalykas…

Rinkitės tokį jus dominančios markės automobiliais prekiaujantį saloną, kurio apyvarta didžiausia ir pagal kurio buvimo vietą nepanašu, kad dauguma pirkėjų būtų fiziniai asmenys. Gali būti, kad jame sudarysite palankiausią sandorį, nes tokie salonai daugiausia dirba su transporto priemonių parkais ir automobilių nuomos įmonėmis.

Taip pat verta panagrinėti statistinius duomenis ir patikrinti, ar norima markė populiari jūsų šalyje. Tyrimų rezultatais remkitės, norėdami gauti geresnę kainą.

Suma komentarų: 0

El. pašto adresas nebus skelbiamas.