Apie mus

autoDNA yra vienas didžiausių internetinių projektų pasaulyje, suteikiantis galimybę patikrinti transporto priemonės VIN numerį bei įsigyti automobilio istorijos ataskaitą. „autoDNA” ataskaitose pateikiama informacija apie naudotas transporto priemones ir jų istoriją. Čia galite įsigyti tiek mūsų pačių, tiek mūsų partnerių - didžiausių automobilių pramonės informacijos teikėjų - ataskaitas. Dirbame tam, kad Jums netektų pirkti katės maiše.


„autoDNA” valdo vieną didžiausių naudotų automobilių duomenų bazių pasaulyje. Mums tikrai rūpi, kad paslauga būtų kiek įmanoma naudingesnė Jums, todėl visą turimą informaciją susisteminame ir pateikiame aiškių, lengvai skaitomų ataskaitų pavidalu. Tereikia žinoti dominančio automobilio VIN numerį (dar vadinamą automobilio kėbulo numeriu).


„autoDNA” suteikia prieigą prie milijonų įrašų apie naudotas transporto priemones. Nuolat geriname savo paslaugų kokybę, didindami ataskaitose pateikiamos informacijos apimtis. Plečiame savo partnerių sąrašą tam, kad galėtume gauti ir Jums pateikti kuo išsamesnę informaciją apie bet kurį Jus dominantį automobilį.

Slapukai mums padeda teikti kokybiškesnes paslaugas. Tęsdami sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinokite daugiau.