Apie mus Automobilio istorijos ataskaita

autoDNA yra vienas didžiausių internetinių projektų pasaulyje, suteikiantis galimybę patikrinti transporto priemonės VIN numerį bei įsigyti automobilio istorijos ataskaitą. „autoDNA” ataskaitose pateikiama informacija apie naudotas transporto priemones ir jų istoriją. Čia galite įsigyti tiek mūsų pačių, tiek mūsų partnerių - didžiausių automobilių pramonės informacijos teikėjų - ataskaitas. Dirbame tam, kad Jums netektų pirkti katės maiše.


„autoDNA” valdo vieną didžiausių naudotų automobilių duomenų bazių pasaulyje. Mums tikrai rūpi, kad paslauga būtų kiek įmanoma naudingesnė Jums, todėl visą turimą informaciją susisteminame ir pateikiame aiškių, lengvai skaitomų ataskaitų pavidalu. Tereikia žinoti dominančio automobilio VIN numerį (dar vadinamą automobilio kėbulo numeriu).


„autoDNA” suteikia prieigą prie milijonų įrašų apie naudotas transporto priemones. Nuolat geriname savo paslaugų kokybę, didindami ataskaitose pateikiamos informacijos apimtis. Plečiame savo partnerių sąrašą tam, kad galėtume gauti ir Jums pateikti kuo išsamesnę informaciją apie bet kurį Jus dominantį automobilį.

Uzņēmuma dati

contact icon contact icon

UAB Autodna LT

Architektų g.56-101, Vilnius, Lietuva

kodas 304761988

info@autodna.lt

Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.