autoDNA automobilio istorijos ataskaita

Kaina: 12,90
Pirkėjo vertinimas:
4.5/5
(vidutiniškai iš 33 nuomones)

Įvadas

Transporto priemonės istorijos ataskaita yra glausta transporto priemonės eksploatavimo trukmės ataskaita, kurioje pateikiama jos istorija pagal VIN numerį. Ataskaitą sudaro keli skyriai, išdėstyti aiškiu ir įskaitomu linijiniu istorijos būdu. Tai leidžia patikrinti automobilio istoriją naudojant jo VIN ir tai gali turėti įtakos perkant pasirinktą automobilį. Ataskaita yra vienas iš svarbiausių elementų, su kuriuo pirkėjas turėtų susipažinti prieš įsigydamas automobilį. Jau naršant pardavimo skelbimus verta susipažinti su autoDNA ataskaita, kad kokybiški automobiliai būtų atrinkti nuo automobilių su defektais ir paslėpta neaiškia praeitimi. Į ataskaitą įtraukta informacija pagerina automobilių pramonės skaidrumą ir pakelia jos lygį iki pasaulinio.


Išankstinė informacija

Pirma ataskaitos dalis susideda iš informacijos reikalingos nustatyti ataskaitos laiko skalę, transporto priemonės VIN numerio ir jo istorijos. Taip pat čia galite rasti duomenis apie automobilio markę ir modelį bei datą, kuomet buvo pateikti duomenys. Taip pat pateikiama informacija apie transporto priemonės amžių pagal modelio metus arba pagaminimo datą ir pirmosios registracijos datą. Verta nepamiršti, kad be automobilių, kurie registruojami automobilių salone iškart po jų pagaminimo, taip pat būna ne tokių populiarių variklių versijų ir apdailos lygių, bei ne dažnai klientų pasirenkamų spalvų automobilių. Tokie automobiliai dažniausiai laukia kliento, todėl 3-4 mėnesių vėlavimas nuo pagaminimo iki pirmosios registracijos datos nėra neįprastas. Tačiau didesnis nei metų skirtumas turėtų sužadinti daugiau budrumo. Šioje ataskaitos dalyje taip pat pateikiama vidutinė rida apytikslėmis reikšmėmis, apskaičiuota remiantis panašių charakteristikų transporto priemonių istorija. Dėl naujoviško sprendimo, kurį sudaro QR kodo įdėjimas ataskaitos viršuje, yra lengviau peržiūrėti ataskaitą internete ir išplėsti informacijos spektrą su automobilio istorija. Šis QR kodas gali būti pardavėjo ir potencialaus pirkėjo diskusijų pagrindas.

Pranešimų centras

Pranešimų centras leidžia lengvai patikrinti konkretaus VIN numerio ataskaitos turinį, nes joje pateikiami svarbiausi pranešimai apie transporto priemonės istoriją. Duomenys pateikiami paprasta ir įskaitoma forma. Čia galite rasti kiekvienos skilties įrašų skaičių, kuriam priskirtas konkretaus simbolio pranešimas, kuris yra intuityvus jau „iš pirmo žvilgsnio“. Tai padeda greitai suprasti pranešimą ir galimą išsamią tam tikro skyriaus analizę bei įvertinimą. Pranešimų centre galite rasti vogtų automobilių duomenų bazės paieškos rezultatus, techninių apžiūrų duomenis, ridos rodmenis, kainodaros istoriją, gedimų istoriją, įrangą, archyvines nuotraukas, informaciją apie automobilį, VIN teisingumą.

Informacija apie automobilį

Čia rasite pagrindinę tikrinamo automobilio informaciją.
Remdamasi automobilio VIN numeriu, mūsų sistema patikrins gausybę informacijos:gamintoją, modelį, kėbulo tipą, variklio tipą, gamintojo kilmės šalį, modelio metus, gamybos metus, transmisijos tipą ir t.t.
Informacijos išsamumas priklauso nuo to, kokią jos dalį gamintojas užkodavo VIN numeryje. Šioje dalyje taip pat rasite informaciją, ar Jūsų turimas VIN numeris yra teisingas. Kai kurie automobilių gamintojai leidžia patikrinti VIN numerio teisingumą (remiantis ISO standartu) ir kontrolinį skaičių. Visgi šis funkcionalumas galioja ne visoms automobilių markėms - tokiais atvejais atlikę nemokamą VIN patikrą matysite užrašą „Informacijos nėra".

Vogtų automobilių duomenų bazė

Vogtų automobilių duomenų bazėje sukaupta tam tikrų šalių informacija apie transporto priemones, apie kurių vagystę galimai buvo pranešta teisėsaugai.
Paiešką apimančių šalių ir atsakingų institucijų sąrašas nuolat ilgėja. Paieškos rezultatai turėtų būti traktuojami tik kaip rekomendacinio pobūdžio informacija. autoDNA.lt negali garantuoti, kad minimoje duomenų bazėje esantis arba nesantis automobilis tikrai yra vogtas (arba atitinkamai - nevogtas). Primygtinai prašome automobilį papildomai patikrinti atsakingoje institucijoje (pvz., policijoje) arba kreiptis į nepriklausomą ekspertą.
Atminkite: jeigu mūsų paieškos rezultatuose minima, kad automobilis yra ieškomas, būtinai kreikitės į policiją.

Gamintojų atšaukimai

Čia pateikiame informaciją apie gamintojų vykdytus atšaukimus.Jeigu tokių būta, mūsų ataskaitoje nurodytos galimos priežastys, pasekmės ir pakeitimai, kurie turėjo būti atlikti autorizuotame aptarnavimo centre (tokie remontai privalo būti įrašyti automobilio istorijoje). Taip pat pateikiame automobilių, kuriems turi būti atliktas taisymas, pagaminimo datas.


„autoDNA” yra vienintelis tokią informaciją teikiantis puslapis Lietuvoje.


Mes bendradarbiaujame su tarptautine Eismo saugumo ir Transporto priežiūros agentūra, valdančia vieną iš didžiausių gamintojų aptarnavimo duomenų bazių (VOSA). Atkreipkite dėmesį, kad visuomet nurodome informacijos šaltinį.

Transporto priemonės istorija

Skyriuje Transporto priemonės istorija pateikiama glausta ataskaita apie transporto priemonės eksploatavimo laiką. Ji pateikiama chronologišku laiko juostos būdu, kur įvykiai rodomi kartu su datomis ir sąrašu faktų iš transporto priemonės istorijos. Faktai yra įvykiai, įvykę tam tikroje vietoje ir tam tikru laiku praeityje. Šioje skiltyje galite rasti įvykius, susidedančius iš informacijos apie ridos rodmenis, registraciją, išregistravimą, atliktą periodinę techninę apžiūrą, pastebėtus transporto priemonės apgadinimus, gedimus, transporto priemonės naudojimą, pvz. kaip taksi. Transporto priemonės istorijos skyrius leidžia greitai ir efektyviai nustatyti galimas problemas ir rizikas, susijusias su naudotu automobiliu. Įvykiai, susiję su transporto priemone, gali būti pateikiami tokiomis formomis: aprašymai, piktogramos, grafinis apgadinimo zonos vaizdas.

Paskutinės užklausos

Šioje dalyje pateikiame informaciją apie konkretaus automobilio patikros dažnumą, laiką ir vietą. Tokie duomenys vertingi potencialiam pirkėjui, nes parodo, kas ir kada domėjosi tuo pačiu automobiliu. Transporto priemonė galėjo būti parduodama arba kažkas ja domėjosi konkrečiu laikotarpiu. Jeigu sandoris taip ir neįvyko, neprošal būtų pasidomėti, kas ir kodėl domėjosi automobiliu.

Įranga

Čia rasite informaciją apie automobilio įrangą. Duomenų ataskaitoje bus pateikta tiek, kiek esame sukaupę savo sistemoje.

Šioje dalyje galimi tokie įrašų tipai:

  • Vidaus apdailos medžiagų spalva,
  • Dažų spalva,
  • Išorės apdailos detalių informacija (pvz., ar moldingų, buferių, veidrodžių, durų rankenėlių spalva skiriasi nuo kėbulo spalvos),
  • Stiklų spalva,
  • Vėdinimo sistemos tipas,
  • Navigacijos arba garso sistemos tipas,
  • Šildomi ir užlenkiami veidrodėliai,
  • Elektriniai langų kėlikliai,
  • Oro pagalvių skaičius ir t.t.

Tokią informaciją visuomet verta patikrinti, kai perkate naudotą automobilį. Kruopščiai patikrinkite, kokia įranga pateikiama mūsų ataskaitoje, o tuomet įsitikinkite, kad visą ją matote ir pasirinktame automobilyje. Pavyzdžiui, patikrinkite stiklių spalvą. Jeigu automobilis buvo patekęs į avariją, naujai įdėto stiklo spalva gali skirtis nuo tos, kuri minima originalios įrangos sąraše. Tas pats su galinio vaizdo veidrodėliais: patikrinkite, ar originaliai sumontuoti yra šildomi, valdomi elektra, užlenkiami.

Verta patikrinti ir tai, ar automobilyje nesumontuota papildoma įranga (pvz., elektriniai langų kėlikliai), kuri gamykloje nebuvo numatyta.

Archyvinės automobilio nuotraukos

Čia rasite tikrinamo automobilio nuotraukų galeriją. Turėtumėte atkreipti dėmesį, ar automobilį buvo bandoma parduoti ilgą laiką. Kai kuriais atvejais galite pastebėti, kad nuotraukose akivaizdžiai pažeistas automobilis dabar parduodamas kaip „niekuomet nedaužtas".

Atminkite - jeigu nemokama VIN patikra nepateikia informacijos apie mūsų turimas automobilio nuotraukas, tai reiškia, kad įsigytoje ataskaitoje jų ir nebus.

QR kodas

AutoDNA transporto priemonės istorijos ataskaita taip pat išsaugoma QR kodo (Quick Response code) pavidalu. QR kodas yra modulinis (juodas ir baltas) ir dvimatis (matricos brūkšninis kodas) kodas, nukreipiantis į konkretaus VIN numerio ataskaitą.


QR kodas yra ataskaitos dalis ir kartu su ataskaita siunčiamas atskirame faile (pdf arba jpg formatu). Jis gali būti naudojamas automobilių skelbimų svetainėse ir socialinėje žiniasklaidoje. Jis gali būti klijuojamas ant automobilio šoninio lango kairėje arba dešinėje pusėje. Šio sprendimo dėka automobilį, važinėjantį mieste, gali patikrinti potencialūs pirkėjai paprastai, saugiai ir greitai.


QR kodas leidžia greitai pasiekti ir skaityti ataskaitą, taip pat leidžia išplėsti transporto priemonių pardavimo internetu ir neprisijungus prie interneto pasiūlymų asortimentą.


Tai novatoriškas sprendimas automobilių rinkai, pirmą kartą pristatytas autoDNA. Galimai automobiliu besidomintis asmuo gali nuskenuoti QR kodą pardavimo pasiūlyme, taip pat tiesiai ant transporto priemonės, ant kurios toks QR kodas buvo uždėtas.

Šia modernia funkcija siekiama palaikyti skaidrią automobilių rinką ir pakelti jos lygį laipteliu aukščiau.

Pirkėjų atsiliepimai apie ataskaitą

Vertinimas:
4/5
Atsiliepimas ir geras ir blogas. Aišku, juokauju, Buvau jau beveik nusprendusi įsigyti automobilį, o kai pasitikrinau pas Jus ,dingo noras jį įsigyti. Pasirodo, kad turėjęs dvi avarijas ir vieną labai didelę ir kilometražas suklastotas. Ačiū jums. Manau, kad jei visi pirkėjai pasitikrintų, stipriai daužtų automobilių kainos labai sumažėtų ir gal pardavėjai mažiau tokiais prekiautų, mažiau meluotų. Turėtų būti tokia automobilio patikra privaloma pardavėjams prieš parduodant automobilį.
- Alfonija
Vertinimas:
5/5
Kelias ataskaitas pirkau, vienoje duomenys atitiko su pardavėjo, o antrojoje labai padėjo - odometras atsuktas 75'000km ir mašina buvo sudaužyta po avarijos. Labai padėjo apsispręsti dėl nepirkimo.
- Audrius
Vertinimas:
5/5
Puiku! Rekomenduoju.Manau verta tikrai sumokėti už šiek tiek ramybės.
- Remigijus

Galutinės nuostatos

autoDNA.lt renka informaciją iš įvairių šaltinių, įskaitant viešus interneto šaltinius, ir pateikia ją internetinės automobilių istorijos pavidalu. Pateikiamos informacijos kiekis priklauso nuo konkretaus VIN numerio. Ataskaitoje pateikiamų duomenų tipas ir kiekis visuomet pateikiamas susipažinimui prieš perkant.

Ataskaitose pateikiama informacija - tai autoDNA.lt ekspertinės sistemos surinkti duomenys. Šie duomenys gali atkartoti pirminių šaltinių klaidas. autoDNA.lt daro viską, kad tokių klaidų būtų kuo mažiau.

Atminkite: autoDNA.lt ataskaitos ir jose esanti informacija yra rekomendacinio pobūdžio, todėl negali būti svarbiausias veiksnys, lemiantis automobilio pirkimą ar pardavimą. Bet kuri ataskaitoje pateikiama informacija turėtų būti papildomai patikrinta autorizuotame aptarnavimo taške arba pasitelkiant nepriklausomą automobilių ekspertą.

Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.