autoDNA automobilio istorijos ataskaita

Kaina nuo 6,40
Pirkėjo vertinimas:
4.4/5
(vidutiniškai iš 29 nuomones)

Pirminė informacija

Šioje dalyje pateikiame automobilio amžių, kuris apskaičiuojamas remiantis pagaminimo data arba modelio metais ir pirmosios registracijos data. Atminkite, kad dalis naujų automobilių iškart keliauja pas savo šeimininkus, todėl gamybos ir pirmosios registracijos data beveik nesiskiria. Kita dalis automobilių (dažniausiai populiariausių komplektacijų) gaminama nelaukiant konkretaus užsakymo, todėl ir salonuose gali užsibūti šiek tiek ilgiau. 3-4 mėnesiai yra nieko baisaus, tačiau 6 mėnesiai jau būtų daugoka. Viena vertus, tai gali būti susiję su fizine gamyklos lokacija (natūralu, kad automobiliai iš Japonijos į Europą keliaus gana ilgai). Kita vertus, tai gali byloti, pavyzdžiui, apie automobilio pažeidimus transportavimo metu. Gamintojo atstovas užtruko šalindamas kėbulo pažeidimus, todėl ir gamybos bei pirmosios registracijos datos skiriasi taip žymiai.

Ataskaitos santrauka

Ataskaitos santraukoje pateikiamas visas turimos informacijos sąrašas.

Jis suskirstytas į tris dalis:

1. Pagrindinė informacija. Čia rasite bazinę automobilio informaciją, patikrinsite ieškomų automobilių duomenų bazes, gamintojų atšaukimus ir paties gamintojo duomenis (pavadinimą, adresą).

2. Automobilio istorija. Čia sugrupuoti duomenys apie odometro rodmenis, ankstesnius pažeidimus, kainos kitimą, automobilio naudojimą (pvz., taksi), ankstesnes registracijas ir technines apžiūras.

3. Papildoma informacija. Čia pateikiami duomenys apie automobilio įrangą, archyvinės nuotraukos (jeigu tokių turime), taip pat informacija apie ankstesnes užklausas, parodančias, kiek žmonių domėjosi tuo pačiu automobiliu.

Naudinga informacija

Šioje skiltyje pateikiama vidutinė panašių automobilių rida, atsižvelgiant į skirtingas kuro rūšis (benziną ir dyzeliną).
Ši informacija skirta tik bendram supratimui. Ji atspindi panašių tokio tipo automobilių, esančių autoDNA.lt duomenų bazėje, odometrų rodmenų vidurkius. Jeigu Jus dominančio automobilio rida yra žymiai mažesnė už autoDNA.lt pateikiamą vidurkį, gali būti, kad odometro rodmenys suklastoti.

Vidutinė rida pateikiama grafikų pavidalu, kurie išskaidyti, atsižvelgiant į variklio tipą. Duomenų kitimo intervalas - vieneri metai (matysite, kiek vidutiniškai kasmet pakinta tokio tipo automobilių rida).

Šioje skiltyje esančios reikšmės yra apytikslės ir skirtos tik palyginimui.

Informacija apie automobilį

Čia rasite pagrindinę tikrinamo automobilio informaciją.
Remdamasi automobilio VIN numeriu, mūsų sistema patikrins gausybę informacijos:gamintoją, modelį, kėbulo tipą, variklio tipą, gamintojo kilmės šalį, modelio metus, gamybos metus, transmisijos tipą ir t.t.
Informacijos išsamumas priklauso nuo to, kokią jos dalį gamintojas užkodavo VIN numeryje. Šioje dalyje taip pat rasite informaciją, ar Jūsų turimas VIN numeris yra teisingas. Kai kurie automobilių gamintojai leidžia patikrinti VIN numerio teisingumą (remiantis ISO standartu) ir kontrolinį skaičių. Visgi šis funkcionalumas galioja ne visoms automobilių markėms - tokiais atvejais atlikę nemokamą VIN patikrą matysite užrašą „Informacijos nėra".

Informacija apie gamintoją

Šioje dalyje galite rasti informaciją apie gamintoją , kontaktinius duomenis ir atnaujinimo datą.

Vogtų automobilių duomenų bazė

Vogtų automobilių duomenų bazėje sukaupta tam tikrų šalių informacija apie transporto priemones, apie kurių vagystę galimai buvo pranešta teisėsaugai.
Paiešką apimančių šalių ir atsakingų institucijų sąrašas nuolat ilgėja. Paieškos rezultatai turėtų būti traktuojami tik kaip rekomendacinio pobūdžio informacija. autoDNA.lt negali garantuoti, kad minimoje duomenų bazėje esantis arba nesantis automobilis tikrai yra vogtas (arba atitinkamai - nevogtas). Primygtinai prašome automobilį papildomai patikrinti atsakingoje institucijoje (pvz., policijoje) arba kreiptis į nepriklausomą ekspertą.
Atminkite: jeigu mūsų paieškos rezultatuose minima, kad automobilis yra ieškomas, būtinai kreikitės į policiją.

Gamintojų atšaukimai

Čia pateikiame informaciją apie gamintojų vykdytus atšaukimus.Jeigu tokių būta, mūsų ataskaitoje nurodytos galimos priežastys, pasekmės ir pakeitimai, kurie turėjo būti atlikti autorizuotame aptarnavimo centre (tokie remontai privalo būti įrašyti automobilio istorijoje). Taip pat pateikiame automobilių, kuriems turi būti atliktas taisymas, pagaminimo datas.


„autoDNA” yra vienintelis tokią informaciją teikiantis puslapis Lietuvoje.


Mes bendradarbiaujame su tarptautine Eismo saugumo ir Transporto priežiūros agentūra, valdančia vieną iš didžiausių gamintojų aptarnavimo duomenų bazių (VOSA). Atkreipkite dėmesį, kad visuomet nurodome informacijos šaltinį.

Automobilio istorija

Automobilio istorijos skyriuje bus trumpai aprašyta transporto priemonės istorija per eksploatavimo trukmę. Jūs aiškiai matysite, kas jai nutiko, ir datą, kada tai įvyko. Tai yra įvykių (pokyčių) eilutė per tam tikrą laiką. Čia galite rasti odometro rodmenis, techninius patikrinimus, registracijas, registruotą žalą, specialų naudojimą, pvz., Taksi, ir dar daugiau.


Įvykiai apibendrinti, kad galėtumėte pamatyti svarbiausią informaciją apie žalos istoriją, užfiksuotą ridą, kainų istoriją ir naudojimą. Santrauka rengiama remiantis įvykiais, rastais transporto priemonės istorijoje. Tai padės nustatyti galimas problemas ir rizikas, į kurias reikia atsižvelgti perkant naudotą automobilį.

Paskutinės užklausos

Šioje dalyje pateikiame informaciją apie konkretaus automobilio patikros dažnumą, laiką ir vietą. Tokie duomenys vertingi potencialiam pirkėjui, nes parodo, kas ir kada domėjosi tuo pačiu automobiliu. Transporto priemonė galėjo būti parduodama arba kažkas ja domėjosi konkrečiu laikotarpiu. Jeigu sandoris taip ir neįvyko, neprošal būtų pasidomėti, kas ir kodėl domėjosi automobiliu.

Įranga

Čia rasite informaciją apie automobilio įrangą. Duomenų ataskaitoje bus pateikta tiek, kiek esame sukaupę savo sistemoje.

Šioje dalyje galimi tokie įrašų tipai:

  • Vidaus apdailos medžiagų spalva,
  • Dažų spalva,
  • Išorės apdailos detalių informacija (pvz., ar moldingų, buferių, veidrodžių, durų rankenėlių spalva skiriasi nuo kėbulo spalvos),
  • Stiklų spalva,
  • Vėdinimo sistemos tipas,
  • Navigacijos arba garso sistemos tipas,
  • Šildomi ir užlenkiami veidrodėliai,
  • Elektriniai langų kėlikliai,
  • Oro pagalvių skaičius ir t.t.

Tokią informaciją visuomet verta patikrinti, kai perkate naudotą automobilį. Kruopščiai patikrinkite, kokia įranga pateikiama mūsų ataskaitoje, o tuomet įsitikinkite, kad visą ją matote ir pasirinktame automobilyje. Pavyzdžiui, patikrinkite stiklių spalvą. Jeigu automobilis buvo patekęs į avariją, naujai įdėto stiklo spalva gali skirtis nuo tos, kuri minima originalios įrangos sąraše. Tas pats su galinio vaizdo veidrodėliais: patikrinkite, ar originaliai sumontuoti yra šildomi, valdomi elektra, užlenkiami.

Verta patikrinti ir tai, ar automobilyje nesumontuota papildoma įranga (pvz., elektriniai langų kėlikliai), kuri gamykloje nebuvo numatyta.

Archyvinės automobilio nuotraukos

Čia rasite tikrinamo automobilio nuotraukų galeriją. Turėtumėte atkreipti dėmesį, ar automobilį buvo bandoma parduoti ilgą laiką. Kai kuriais atvejais galite pastebėti, kad nuotraukose akivaizdžiai pažeistas automobilis dabar parduodamas kaip „niekuomet nedaužtas".

Atminkite - jeigu nemokama VIN patikra nepateikia informacijos apie mūsų turimas automobilio nuotraukas, tai reiškia, kad įsigytoje ataskaitoje jų ir nebus.

Pirkėjų atsiliepimai apie ataskaitą

Vertinimas:
5/5
Rekomenduoju, DIDELIS dėkui autoDNA. Pardavėjas sakė, jog tik nežymus bamperio įlenkimas buvo. Ataskaitoje - "UŽFIKSUOTI DIDELI VISO AUTOMOBILIO PAŽEIDIMAI Šalis: PRANCŪZIJA".
- Audrius
Vertinimas:
4/5
Tiesą sakant, žmona įkalbėjo įsigyti ataskaitą - aš pats nebūčiau to daręs, tačiau jai visuomet reikia būti tikrai, kad piniginiuose reikaluose jos niekas neapgaudinėja. Pasirodo, kad jos nuojauta neapgavo: mašina buvo turėjusi ne vieną, o tris savininkus, taip pat nuvažiavusi bent dvigubai daugiau kilometrų nei deklaruojami 70 tūkstančių. Nuo to laiko pradėjau tikrinti visus automobilius, kuriuos svarstydavau įsigyti. Tai tiesiog apsimoka. Ir dabartiniu Citroen C4, kurį tikrinau autoDNA duomenų bazėje, esu labai patenkintas. Tvarkingas interjeras, maža rida, du savininkai ir jokių avarijų praeityje.
- Saulius
Vertinimas:
3/5
Pirmas dalykas, kurį atlieku prieš pirkdamas naudotą automobilį, yra jo VIN tikrinimas. Anksčiau visada naudodavausi nemokamomis VIN patikromis, kurių pilnas internetas, tačiau kai atėjo metas pirkti savo svajonių automobilį, nusprendžiau netaupyti ten, kur nereikia. Ir gerai padariau. autoDNA ataskaita parodė, kad mano nužiūrėtas Honda Civic Type-R buvo stipriai daužtas. Aišku, jis galėjo būti suremontuotas ir visai kokybiškai, bet vien faktas, kad pardavėjas apie tai nė neužsiminė, atbaidė nuo minties pirkti automobilį.
- Virginijus

Galutinės nuostatos

autoDNA.lt renka informaciją iš įvairių šaltinių, įskaitant viešus interneto šaltinius, ir pateikia ją internetinės automobilių istorijos pavidalu. Pateikiamos informacijos kiekis priklauso nuo konkretaus VIN numerio. Ataskaitoje pateikiamų duomenų tipas ir kiekis visuomet pateikiamas susipažinimui prieš perkant.

Ataskaitose pateikiama informacija - tai autoDNA.lt ekspertinės sistemos surinkti duomenys. Šie duomenys gali atkartoti pirminių šaltinių klaidas. autoDNA.lt daro viską, kad tokių klaidų būtų kuo mažiau.

Atminkite: autoDNA.lt ataskaitos ir jose esanti informacija yra rekomendacinio pobūdžio, todėl negali būti svarbiausias veiksnys, lemiantis automobilio pirkimą ar pardavimą. Bet kuri ataskaitoje pateikiama informacija turėtų būti papildomai patikrinta autorizuotame aptarnavimo taške arba pasitelkiant nepriklausomą automobilių ekspertą.

Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.