„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita

Kaina14,90
Pirkėjo vertinimas:
4.5/5  (vidutiniškai iš 34 nuomones)
Mantas
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
5/5
Naudinga ataskaita, būčiau niekaip nesužinojęs istorinių daužtumo nuotraukų ir kitos naudingos informacijos. Atskleidė labai daug nuslėptų defektų ir padėjo apsispręsti automobilio NEPIRKTI
Lukas
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
3/5
Jau seniai svarsčiau automobilį parsivaryti iš Vokietijos ar Italijos, tačiau kažkaip nesiryždavau. autoDNA padėjo bent jau vienu klausimu: sužinojęs VIN, per kelias minutes gavau ataskaitą su svarbiausiais automobilio, esančio kažkur už tūkstančių kilometrų, duomenimis. Viskas paprasta ir aišku, be to, už protingą kainą. Rekomenduoju.
Aliona
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
5/5
Labai patiko informacijos išdėstymas ir jos kiekis. Radau viską kas mane domina. Daug geresnė ataskaita, nei kad siūlo kiti pardavėjai
Virginijus
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
3/5
Pirmas dalykas, kurį atlieku prieš pirkdamas naudotą automobilį, yra jo VIN tikrinimas. Anksčiau visada naudodavausi nemokamomis VIN patikromis, kurių pilnas internetas, tačiau kai atėjo metas pirkti savo svajonių automobilį, nusprendžiau netaupyti ten, kur nereikia. Ir gerai padariau. autoDNA ataskaita parodė, kad mano nužiūrėtas Honda Civic Type-R buvo stipriai daužtas. Aišku, jis galėjo būti suremontuotas ir visai kokybiškai, bet vien faktas, kad pardavėjas apie tai nė neužsiminė, atbaidė nuo minties pirkti automobilį.
Saulius
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
4/5
Tiesą sakant, žmona įkalbėjo įsigyti ataskaitą - aš pats nebūčiau to daręs, tačiau jai visuomet reikia būti tikrai, kad piniginiuose reikaluose jos niekas neapgaudinėja. Pasirodo, kad jos nuojauta neapgavo: mašina buvo turėjusi ne vieną, o tris savininkus, taip pat nuvažiavusi bent dvigubai daugiau kilometrų nei deklaruojami 70 tūkstančių. Nuo to laiko pradėjau tikrinti visus automobilius, kuriuos svarstydavau įsigyti. Tai tiesiog apsimoka. Ir dabartiniu Citroen C4, kurį tikrinau autoDNA duomenų bazėje, esu labai patenkintas. Tvarkingas interjeras, maža rida, du savininkai ir jokių avarijų praeityje.
Alfonija
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
4/5
Atsiliepimas ir geras ir blogas. Aišku, juokauju, Buvau jau beveik nusprendusi įsigyti automobilį, o kai pasitikrinau pas Jus ,dingo noras jį įsigyti. Pasirodo, kad turėjęs dvi avarijas ir vieną labai didelę ir kilometražas suklastotas. Ačiū jums. Manau, kad jei visi pirkėjai pasitikrintų, stipriai daužtų automobilių kainos labai sumažėtų ir gal pardavėjai mažiau tokiais prekiautų, mažiau meluotų. Turėtų būti tokia automobilio patikra privaloma pardavėjams prieš parduodant automobilį.
Dovydas
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
4/5
Avarijos žala ir data pateikta ataskaitoje, tas labai gerai! Tik pasigedau kilometražo tuo metu užfiksuoto. Šiaip gera ataskaita, bent jau geriau nei tie verticalai
Marius
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
4/5
www.autodna.lt man patvirtino, kad automobilis tikrai buvo vertas dėmesio - nedaužtas ir su maža rida.
Audrius
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
5/5
Rekomenduoju, DIDELIS dėkui autoDNA. Pardavėjas sakė, jog tik nežymus bamperio įlenkimas buvo. Ataskaitoje - "UŽFIKSUOTI DIDELI VISO AUTOMOBILIO PAŽEIDIMAI Šalis: PRANCŪZIJA".
Ramunas
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
5/5
Labai operatyviai gavau ataskaitą, (per 3 - 4 minutes), išsamu, paprasta, patogu. Rekomenduoju. Kiek brangiau, nei carvertical, bet ten nieko negavau, tik išmečiau 15 eur... Šaunuoliai autoDNA !
Rita
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
5/5
Pradžioje buvo sunkoka apsispręsti dėl "autoDNA" istorijos ataskaitos, bet galiu teigti, kad verta. Mano norimas įsigyti automobilis, pardavėjo buvo giriamas, bet norėjosi suabejoti. Dabar esu tikra, kad būtent šis automobilis kaip tik man. Visada patariu pasitikrinkite norimus įsigyti automobilius - "autoDNA".
Eduardas
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
5/5
Labai naudinga ataskaita - tikrai rekomenduoju. Būčiau niekaip nesužinojęs, jog mašina buvo stipriai daužta, kol nepamačiau jos archyvinių nuotraukų po autoįvykio. Atskleidė labai daug nuslėptų defektų ir padėjo apsispręsti automobilio NEPIRKTI!
autoDNA automobilio istorijos ataskaita - žr.

Transporto priemonės istorijos ataskaita yra glausta transporto priemonės eksploatavimo trukmės ataskaita, kurioje pateikiama jos istorija pagal VIN numerį. Ataskaitą sudaro keli skyriai, išdėstyti aiškiu ir įskaitomu linijiniu istorijos būdu. Tai leidžia patikrinti automobilio istoriją naudojant jo VIN ir tai gali turėti įtakos perkant pasirinktą automobilį. Ataskaita yra vienas iš svarbiausių elementų, su kuriuo pirkėjas turėtų susipažinti prieš įsigydamas automobilį. Jau naršant pardavimo skelbimus verta susipažinti su autoDNA ataskaita, kad kokybiški automobiliai būtų atrinkti nuo automobilių su defektais ir paslėpta neaiškia praeitimi. Į ataskaitą įtraukta informacija pagerina automobilių pramonės skaidrumą ir pakelia jos lygį iki pasaulinio.

Žiūrėti daugiau Ritinys
autoDNA transporto priemonių ataskaita – išankstinė informacija

Išankstinė informacija

Pirma ataskaitos dalis susideda iš:

 • informacijos reikalingos nustatyti ataskaitos laiko skalę
 • transporto priemonės VIN numerio
 • istorijos VIN numerio
 • duomenis apie automobilio markę ir modelį
 • datą, kuomet buvo pateikti duomenys
 • informacija apie transporto priemonės amžių pagal modelio metus arba pagaminimo datą
 • pirmosios registracijos datą
 • pateikiama vidutinė rida apytikslėmis reikšmėmis, apskaičiuota remiantis panašių charakteristikų transporto priemonių istorija
 • QR kodo ataskaitos viršuje, yra lengviau peržiūrėti ataskaitą internete ir išplėsti informacijos spektrą su automobilio istorija
autoDNA transporto priemonių ataskaita – išankstinė informacija

Verta nepamiršti, kad be automobilių, kurie registruojami automobilių salone iškart po jų pagaminimo, taip pat būna ne tokių populiarių variklių versijų ir apdailos lygių, bei ne dažnai klientų pasirenkamų spalvų automobilių. Tokie automobiliai dažniausiai laukia kliento, todėl 3-4 mėnesių vėlavimas nuo pagaminimo iki pirmosios registracijos datos nėra neįprastas. Tačiau didesnis nei metų skirtumas turėtų sužadinti daugiau budrumo.

autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Išankstinė informacija autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Išankstinė informacija
autoDNA transporto priemonių ataskaita – Pranešimų centras

Pranešimų centras

Pranešimų centras leidžia lengvai patikrinti konkretaus VIN numerio ataskaitos turinį, nes joje pateikiami svarbiausi pranešimai apie transporto priemonės istoriją. Duomenys pateikiami paprasta ir įskaitoma forma. Čia galite rasti kiekvienos skilties įrašų skaičių, kuriam priskirtas konkretaus simbolio pranešimas, kuris yra intuityvus jau „iš pirmo žvilgsnio“. Tai padeda greitai suprasti pranešimą ir galimą išsamią tam tikro skyriaus analizę bei įvertinimą.

Pranešimų centre galite rasti :

 • pavogtų transporto priemonių paieškos duomenų bazėje rezultatus
 • paieškos finansinio įkaito registro duomenų bazėje rezultatus
 • dirbtuvių akcijas
 • ridos rodmenis
 • kainodaros istoriją
 • gedimų istoriją
 • įrangą
 • archyvines nuotraukas
 • informaciją apie automobilį
 • VIN teisingumą
autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Pranešimų centras autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Pranešimų centras
autoDNA transporto priemonių ataskaita – Informacija apie automobilį

Informacija apie automobilį

Čia rasite pagrindinę tikrinamo automobilio informaciją. Remdamasi automobilio VIN numeriu, mūsų sistema patikrins gausybę informacijos:gamintoją, modelį, kėbulo tipą, variklio tipą, gamintojo kilmės šalį, modelio metus, gamybos metus, transmisijos tipą ir t.t.

Informacijos išsamumas priklauso nuo to, kokią jos dalį gamintojas užkodavo VIN numeryje. Šioje dalyje taip pat rasite informaciją, ar Jūsų turimas VIN numeris yra teisingas. Kai kurie automobilių gamintojai leidžia patikrinti VIN numerio teisingumą (remiantis ISO standartu) ir kontrolinį skaičių. Visgi šis funkcionalumas galioja ne visoms automobilių markėms - tokiais atvejais atlikę nemokamą VIN patikrą matysite užrašą „Informacijos nėra".

autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Informacija apie automobilį autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Informacija apie automobilį
autoDNA transporto priemonių ataskaita – Gamintojų atšaukimai

Gamintojų atšaukimai

Čia pateikiame informaciją apie gamintojų vykdytus atšaukimus.Jeigu tokių būta, mūsų ataskaitoje nurodytos galimos priežastys, pasekmės ir pakeitimai, kurie turėjo būti atlikti autorizuotame aptarnavimo centre (tokie remontai privalo būti įrašyti automobilio istorijoje). Taip pat pateikiame automobilių, kuriems turi būti atliktas taisymas, pagaminimo datas.

autoDNA transporto priemonių ataskaita – Gamintojų atšaukimai

„autoDNA” yra vienintelis tokią informaciją teikiantis puslapis Lietuvoje.

Mes bendradarbiaujame su tarptautine Eismo saugumo ir Transporto priežiūros agentūra, valdančia vieną iš didžiausių gamintojų aptarnavimo duomenų bazių (VOSA). Atkreipkite dėmesį, kad visuomet nurodome informacijos šaltinį.

autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Gamintojų atšaukimai autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Gamintojų atšaukimai
autoDNA transporto priemonių ataskaita – Pavogtų automobilių duomenų bazė

Vogtų automobilių duomenų bazė

Vogtų automobilių duomenų bazėje sukaupta tam tikrų šalių informacija apie transporto priemones, apie kurių vagystę galimai buvo pranešta teisėsaugai.
Paiešką apimančių šalių ir atsakingų institucijų sąrašas nuolat ilgėja.

autoDNA transporto priemonių ataskaita – Pavogtų automobilių duomenų bazė

Paieškos rezultatai turėtų būti traktuojami tik kaip rekomendacinio pobūdžio informacija. autoDNA.lt negali garantuoti, kad minimoje duomenų bazėje esantis arba nesantis automobilis tikrai yra vogtas (arba atitinkamai - nevogtas). Primygtinai prašome automobilį papildomai patikrinti atsakingoje institucijoje (pvz., policijoje) arba kreiptis į nepriklausomą ekspertą.

Atminkite: jeigu mūsų paieškos rezultatuose minima, kad automobilis yra ieškomas, būtinai kreikitės į policiją.

autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Vogtų automobilių duomenų bazė autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Vogtų automobilių duomenų bazė
autoDNA transporto priemonių ataskaita – Automobilio istorija

Transporto priemonės istorija

Skyriuje Transporto priemonės istorija pateikiama glausta ataskaita apie transporto priemonės eksploatavimo laiką. Ji pateikiama chronologišku laiko juostos būdu, kur įvykiai rodomi kartu su datomis ir sąrašu faktų iš transporto priemonės istorijos. Faktai yra įvykiai, įvykę tam tikroje vietoje ir tam tikru laiku praeityje.

Šioje skiltyje galite rasti įvykius, susidedančius iš:

 • informacijos apie ridos rodmenis
 • registraciją
 • išregistravimą
 • užfiksuotus finansinius įkaitus
 • atliktą periodinę techninę apžiūrą
 • pastebėtus transporto priemonės apgadinimus
 • gedimus
 • transporto priemonės naudojimą, pvz. kaip taksi

Transporto priemonės istorijos skyrius leidžia greitai ir efektyviai nustatyti galimas problemas ir rizikas, susijusias su naudotu automobiliu. Įvykiai, susiję su transporto priemone, gali būti pateikiami tokiomis formomis: aprašymai, piktogramos, grafinis apgadinimo zonos vaizdas.

autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Transporto priemonės istorija autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Transporto priemonės istorija
autoDNA transporto priemonių ataskaita – Paskutinės užklausos

Paskutinės užklausos

Šiame skyriuje pateikiama informacija apie tai, kaip dažnai, kada ir iš kurios vietos buvo domėtasi konkrečia transporto priemone, peržiūrėta jos konfigūracija ir užsakyta ataskaita apie ją iš mūsų tarnybos.

Be kita ko, šios žinios naudingos potencialiam pirkėjui, nes leidžia jam sužinoti, kiek susidomėjimo sulaukė konkreti transporto priemonė. Daugybė patikrinimų iš skirtingų vietų gali rodyti, kad dažnai keitėsi savininkai arba kad savininkas jau ilgą laiką nesėkmingai bando ją parduoti. Jei pardavimo sandoris neįvyko, tai turėtų atkreipti jūsų susidomėjimą ir dėmesį. Šiame skyriuje taip pat galima rasti žemėlapyje vizualizuotą patikrinimų istoriją.

autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Paskutinės užklausos autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Paskutinės užklausos
autoDNA transporto priemonių ataskaita – Įranga

Įranga

Čia rasite informaciją apie automobilio įrangą. Duomenų ataskaitoje bus pateikta tiek, kiek esame sukaupę savo sistemoje.

Šioje dalyje galimi tokie įrašų tipai:

 • Vidaus apdailos medžiagų spalva
 • Dažų spalva
 • Išorės apdailos detalių informacija (pvz., ar moldingų, buferių, veidrodžių, durų rankenėlių spalva skiriasi nuo kėbulo spalvos)
 • Stiklų spalva
 • Vėdinimo sistemos tipas
 • Navigacijos arba garso sistemos tipas
 • Šildomi ir užlenkiami veidrodėliai
 • Elektriniai langų kėlikliai
 • Oro pagalvių skaičius ir t.t.
autoDNA transporto priemonių ataskaita – Įranga

Tokią informaciją visuomet verta patikrinti, kai perkate naudotą automobilį. Kruopščiai patikrinkite, kokia įranga pateikiama mūsų ataskaitoje, o tuomet įsitikinkite, kad visą ją matote ir pasirinktame automobilyje. Pavyzdžiui, patikrinkite stiklių spalvą. Jeigu automobilis buvo patekęs į avariją, naujai įdėto stiklo spalva gali skirtis nuo tos, kuri minima originalios įrangos sąraše. Tas pats su galinio vaizdo veidrodėliais: patikrinkite, ar originaliai sumontuoti yra šildomi, valdomi elektra, užlenkiami.

Verta patikrinti ir tai, ar automobilyje nesumontuota papildoma įranga (pvz., elektriniai langų kėlikliai), kuri gamykloje nebuvo numatyta.

autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Įranga autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Įranga
autoDNA transporto priemonių ataskaita – Automobilio archyvinės nuotraukos

Archyvinės automobilio nuotraukos

Čia rasite tikrinamo automobilio nuotraukų galeriją. Turėtumėte atkreipti dėmesį, ar automobilį buvo bandoma parduoti ilgą laiką. Kai kuriais atvejais galite pastebėti, kad nuotraukose akivaizdžiai pažeistas automobilis dabar parduodamas kaip „niekuomet nedaužtas". Atminkite - jeigu nemokama VIN patikra nepateikia informacijos apie mūsų turimas automobilio nuotraukas, tai reiškia, kad įsigytoje ataskaitoje jų ir nebus.

autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Archyvinės automobilio nuotraukos autoDNA automobilio istorijos ataskaita -Archyvinės automobilio nuotraukos
QR kodas autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaitoje

QR kodas

AutoDNA transporto priemonės istorijos ataskaita taip pat išsaugoma QR kodo (Quick Response code) pavidalu. QR kodas yra modulinis (juodas ir baltas) ir dvimatis (matricos brūkšninis kodas) kodas, nukreipiantis į konkretaus VIN numerio ataskaitą.

 • QR kodas yra ataskaitos dalis ir kartu su ataskaita siunčiamas atskirame faile (pdf arba jpg formatu). Jis gali būti naudojamas automobilių skelbimų svetainėse ir socialinėje žiniasklaidoje. Jis gali būti klijuojamas ant automobilio šoninio lango kairėje arba dešinėje pusėje. Šio sprendimo dėka automobilį, važinėjantį mieste, gali patikrinti potencialūs pirkėjai paprastai, saugiai ir greitai
 • QR kod ułatwia szybkie dotarcie do raportu online i jego szybkie przeglądanie a także umożliwia rozszerzenie oferty sprzedaży pojazdów online, jak i offline o historię pojazdu.QR kodas leidžia greitai pasiekti ir skaityti ataskaitą, taip pat leidžia išplėsti transporto priemonių pardavimo internetu ir neprisijungus prie interneto pasiūlymų asortimentą

Tai novatoriškas sprendimas automobilių rinkai, pirmą kartą pristatytas autoDNA. Galimai automobiliu besidomintis asmuo gali nuskenuoti QR kodą pardavimo pasiūlyme, taip pat tiesiai ant transporto priemonės, ant kurios toks QR kodas buvo uždėtas.

Šia modernia funkcija siekiama palaikyti skaidrią automobilių rinką ir pakelti jos lygį laipteliu aukščiau.

autoDNA automobilio istorijos ataskaita -QR kodas autoDNA automobilio istorijos ataskaita -QR kodas

Pirkėjų atsiliepimai apie ataskaitą

Virginijus
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
3/5
Pirmas dalykas, kurį atlieku prieš pirkdamas naudotą automobilį, yra jo VIN tikrinimas. Anksčiau visada naudodavausi nemokamomis VIN patikromis, kurių pilnas internetas, tačiau kai atėjo metas pirkti savo svajonių automobilį, nusprendžiau netaupyti ten, kur nereikia. Ir gerai padariau. autoDNA ataskaita parodė, kad mano nužiūrėtas Honda Civic Type-R buvo stipriai daužtas. Aišku, jis galėjo būti suremontuotas ir visai kokybiškai, bet vien faktas, kad pardavėjas apie tai nė neužsiminė, atbaidė nuo minties pirkti automobilį.
Audrius
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
5/5
Kelias ataskaitas pirkau, vienoje duomenys atitiko su pardavėjo, o antrojoje labai padėjo - odometras atsuktas 75'000km ir mašina buvo sudaužyta po avarijos. Labai padėjo apsispręsti dėl nepirkimo.
daiva
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
5/5
ataskaita parodė pilną automobilio įrangą, to ir tikėjausi prieš sumokėdama pinigus.
Dovydas
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
4/5
Avarijos žala ir data pateikta ataskaitoje, tas labai gerai! Tik pasigedau kilometražo tuo metu užfiksuoto. Šiaip gera ataskaita, bent jau geriau nei tie verticalai
Kristupas
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
3/5
Pamačiau keletą teigiamų atsiliepimų, nusprendžiau parašyti ir aš. Kiek anksčiau skelbimuose nusižiūrėjau gerai atrodantį BMW 530d. Kažkaip patiko, kad parduoda pats savininkas, o ne koks perekupas ar salonas. Pasiskaičiau forumus - visi kaip vienas rekomendavo patikrinti VIN. Patikrinau su nemokamais dekoderiais, bet nieko ypatingo nesužinojau. Tai gerai, kad užsisakiau autoDNA ataskaitą. Kai nuotraukose pamačiau, kaip ta mašina atrodė prieš parduodant aukcione, nusprendžiau pasiieškoti kito BMW...
Eduardas
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
5/5
Labai naudinga ataskaita - tikrai rekomenduoju. Būčiau niekaip nesužinojęs, jog mašina buvo stipriai daužta, kol nepamačiau jos archyvinių nuotraukų po autoįvykio. Atskleidė labai daug nuslėptų defektų ir padėjo apsispręsti automobilio NEPIRKTI!
Saulius
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
4/5
Tiesą sakant, žmona įkalbėjo įsigyti ataskaitą - aš pats nebūčiau to daręs, tačiau jai visuomet reikia būti tikrai, kad piniginiuose reikaluose jos niekas neapgaudinėja. Pasirodo, kad jos nuojauta neapgavo: mašina buvo turėjusi ne vieną, o tris savininkus, taip pat nuvažiavusi bent dvigubai daugiau kilometrų nei deklaruojami 70 tūkstančių. Nuo to laiko pradėjau tikrinti visus automobilius, kuriuos svarstydavau įsigyti. Tai tiesiog apsimoka. Ir dabartiniu Citroen C4, kurį tikrinau autoDNA duomenų bazėje, esu labai patenkintas. Tvarkingas interjeras, maža rida, du savininkai ir jokių avarijų praeityje.
Alfonija
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
4/5
Atsiliepimas ir geras ir blogas. Aišku, juokauju, Buvau jau beveik nusprendusi įsigyti automobilį, o kai pasitikrinau pas Jus ,dingo noras jį įsigyti. Pasirodo, kad turėjęs dvi avarijas ir vieną labai didelę ir kilometražas suklastotas. Ačiū jums. Manau, kad jei visi pirkėjai pasitikrintų, stipriai daužtų automobilių kainos labai sumažėtų ir gal pardavėjai mažiau tokiais prekiautų, mažiau meluotų. Turėtų būti tokia automobilio patikra privaloma pardavėjams prieš parduodant automobilį.
Aliona
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
5/5
Labai patiko informacijos išdėstymas ir jos kiekis. Radau viską kas mane domina. Daug geresnė ataskaita, nei kad siūlo kiti pardavėjai
Audrius
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
5/5
Rekomenduoju, DIDELIS dėkui autoDNA. Pardavėjas sakė, jog tik nežymus bamperio įlenkimas buvo. Ataskaitoje - "UŽFIKSUOTI DIDELI VISO AUTOMOBILIO PAŽEIDIMAI Šalis: PRANCŪZIJA".
Rita
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
5/5
Pradžioje buvo sunkoka apsispręsti dėl "autoDNA" istorijos ataskaitos, bet galiu teigti, kad verta. Mano norimas įsigyti automobilis, pardavėjo buvo giriamas, bet norėjosi suabejoti. Dabar esu tikra, kad būtent šis automobilis kaip tik man. Visada patariu pasitikrinkite norimus įsigyti automobilius - "autoDNA".
Antanas
„autoDNA” automobilio istorijos ataskaita
3/5
Kai kurie dalykai jūsų ataskaitose patiko, kai kurie - nelabai. Ko gero didžiausias privalumas yra tikrinimas vogtų automobilių duomenų bazėse, kaip ir tie trys odometro parodymų (ridos) įrašai, kurie buvo pateikti mano ataskaitoje. Įrangos sąrašas taip pat nepakenkė - galėjau palyginti, ar perku originalios komplektacijos automobilį. Visgi negavau informacijos apie avarijas, todėl nežinau, ar tokių buvo. Taip pat negavau nuotraukų iš automobilio praeities. Iš esmės esu patenkintas, nes ataskaita man tekainavo 0,1% automobilio vertės, tačiau tikėjausi daugiau.

Galutinės nuostatos

autoDNA.lt renka informaciją iš įvairių šaltinių, įskaitant viešus interneto šaltinius, ir pateikia ją internetinės automobilių istorijos pavidalu. Pateikiamos informacijos kiekis priklauso nuo konkretaus VIN numerio. Ataskaitoje pateikiamų duomenų tipas ir kiekis visuomet pateikiamas susipažinimui prieš perkant.

Ataskaitose pateikiama informacija - tai autoDNA.lt ekspertinės sistemos surinkti duomenys. Šie duomenys gali atkartoti pirminių šaltinių klaidas. autoDNA.lt daro viską, kad tokių klaidų būtų kuo mažiau.

Atminkite: autoDNA.lt ataskaitos ir jose esanti informacija yra rekomendacinio pobūdžio, todėl negali būti svarbiausias veiksnys, lemiantis automobilio pirkimą ar pardavimą. Bet kuri ataskaitoje pateikiama informacija turėtų būti papildomai patikrinta autorizuotame aptarnavimo taške arba pasitelkiant nepriklausomą automobilių ekspertą.

Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.