autoDNA.lt partneriai

Tam, kad galėtume teikti aukštos kokybės paslaugas, bendradarbiaujame su garsiausiomis pasaulio kompanijomis, dirbančiomis automobilių istorijos srityje.

Bendradarbiavimas reiškia pasitikėjimą. Mumis pasitiki didžiausi. Ar gali būti geresnė rekomendacija?

Mūsų partneriai

autoDNA partneris - NAP

NAP

Nationale Auto Pas (NAP) renka ir apdoroja informaciją apie naudotus automobilius, kurie yra ar anksčiau buvo registruoti Olandijoje.

Kartu su RDW (Transporto ministerija) ir NAP (Nationale Auto Pas) yra sukūrę labai išsamią „olandiškų" automobilių duomenų bazę ir gali pateikti daug su jais susijusios informacijos. Pavyzdžiui, ataskaitose gali būti duomenys apie ankstesnius savininkus, techninė informacija, užfiksuota rida, techninės patikros rezultatai.

Informacija gaunama iš patikimų šaltinių: Transporto ministerijos, dilerių, importuotojų, draudėjų, lizingo kompanijų, servisų ir techninės apžiūros stočių.

autoDNA partneris - VOSA

VOSA

VOSA (Eismo saugumo ir transporto priežiūros agentūra) valdo vieną didžiausių duomenų bazių, kurioje fiksuojami serviso darbai. Pagrindinė agentūros užduotis - tirti eismo įvykius ir teikti pasiūlymus, gerinančius automobilių techninio patikrinimo standartus.

VOSA ne tik tiria eismo įvykius, bet ir organizuoja mokymus bei teikia konsultacijas, įskaitant seminarus, publikacijas, edukacinius filmus apie kelių eismo taisyklių laikymąsi.

autoDNA partneris - Autocheck

AutoCheck

„AutoCheck” Amerikoje vadinama paslauga, kuri informaciją automobilių ataskaitoms gauna iš tūkstančių patikimų šaltinių (Komunikacijos skyrių JAV ir Kanadoje, policijos departamentų, ugniagesių tarnybų, techninės apžiūros centrų, autorizuotų aptarnavimo centrų ir t.t.). „Experian” automobilių duomenų bazę sudaro keturi milijardai įrašų apie pusę milijardo automobilių. Tai didžiausia pasaulyje naudotų automobilių duomenų bazė.

Experian technology teikia paslaugas šiems automobilių portalams: eBay Motors, CarsDirect.com, CarMax.com ir NADAguides.com

Norėdami gauti daugiau informacijos apie AutoCheck ataskaitų turinį, skaitykite skiltį ”Ataskaitų pavyzdžiai”.

Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.