Mūsų partneriai

Tam, kad galėtume teikti aukščiausio lygio paslaugas, sudarėme bendradarbiavimo sutartis su garsiausiomis pasaulio kompanijomis, dirbančiomis automobilių istorijos srityje.

Bendradarbiavimas reiškia pasitikėjimą. Mumis pasitiki didžiausi. Ar gali būti geresnė rekomendacija?

 

Mūsų partneriai


VWE NAP

VWE

VWE renka ir apdoroja informaciją apie naudotus automobilius, kurie yra ar anksčiau buvo registruoti Olandijoje.

Kartu su RDW (Transporto ministerija) ir NAP (Nationale Auto Pas) VWE yra sukūrę labai išsamią „olandiškų" automobilių duomenų bazę ir gali pateikti daug su jais susijusios informacijos. Pavyzdžiui, VWE ataskaitose gali būti duomenys apie ankstesnius savininkus, techninė informacija, užfiksuota rida, techninės patikros rezultatai.

Informacija gaunama iš patikimų šaltinių: Transporto ministerijos, dilerių, importuotojų, draudėjų, lizingo kompanijų, servisų ir techninės apžiūros stočių.


Eismo saugumo ir transporto priežiūros agentūra - autoDNA partneris

VOSA

VOSA (Eismo saugumo ir transporto priežiūros agentūra) valdo vieną didžiausių duomenų bazių, kurioje fiksuojami serviso darbai. Pagrindinė agentūros užduotis - tirti eismo įvykius ir teikti pasiūlymus, gerinančius automobilių techninio patikrinimo standartus.

VOSA ne tik tiria eismo įvykius, bet ir organizuoja mokymus bei teikia konsultacijas, įskaitant seminarus, publikacijas, edukacinius filmus apie kelių eismo taisyklių laikymąsi.


autocheck - „autoDNA

AutoCheck

„AutoCheck” Amerikoje vadinama paslauga, kuri informaciją automobilių ataskaitoms gauna iš tūkstančių patikimų šaltinių (Komunikacijos skyrių JAV ir Kanadoje, policijos departamentų, ugniagesių tarnybų, techninės apžiūros centrų, autorizuotų aptarnavimo centrų ir t.t.). „Experian” automobilių duomenų bazę sudaro keturi milijardai įrašų apie pusę milijardo automobilių. Tai didžiausia pasaulyje naudotų automobilių duomenų bazė.

Experian technology" teikia paslaugas šiems automobilių portalams: eBay Motors, CarsDirect.com, CarMax.com ir NADAguides.com.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „AutoCheck” ataskaitų turinį, skaitykite skiltį Ataskaitų pavyzdžiai


Esame ne tik VIN iššifravimo įrankis.

Esame bendruomenės, kuriai rūpi Jūsų teisingas pasirinkimas, dalis.

Nemokama VIN patikra
Įrašykite teisingą VIN numerį