AutoDNA transporto istorijos ataskaita, skirta automobiliams iš JAV

Kaina 0,00 *
*Pirkdami autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaitą
Pirkėjo vertinimas:
4.6/5
(vidutiniškai iš 5 nuomones)
*Pirkdami autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaitą

Pradinė informacija

"AutoDNA" ataskaita, skirta automobiliams iš JAV, prasideda nuo transporto priemonės gamintojo identifikavimo, įskaitant modelį ir jo versiją.

Transporto priemonės informacija

Šiame ataskaitos skyriuje pateikiami techniniai automobilio ir jo naudojimo duomenys. Tai apima, pvz., informacija apie variklį, degalų rūšis ir degalų sąnaudos. Ji taip pat informuoja jus apie automobilio matmenis ir automobilio svorį (automobilio svoris). Techninėse specifikacijose nurodomos gamintojo parduodamos transporto priemonės kainos ir siūloma dabartinė transporto priemonės kaina.

Nuosavybės pavadinimo įrašai

Skiltis "Nuosavybės pavadinimo įrašai" suskirstyta į 4 poskyrius: transporto priemonės būklė, transporto priemonės pažeidimas, transporto priemonės naudojimas ir informacija apie važiavimą.

Transporto priemonės būklė Transporto priemonės tipo įrašų registras (pvz., Antikvariniai, Replica, Street Rod), transporto priemonių nuosavybės ir transporto priemonės įsigijimas (pvz., gamintojo išpirkimas, garantijos grąžinimas, paralelinis importas), techniniai trūkumai ( pvz., Transporto priemonė su saugos klaida, kuri nebuvo pašalinta) ir VIN procedūra (pvz., priskirtas naujas VIN numeris).

Žala transporto priemonei JAV registruotų įrašų, susijusių su transporto priemonės apgadinimu. Tai apima labai svarbius pranešimus apie "Junk", "Išgelbėjimo" ir "Total losses" įrašus.

Transporto priemonės naudojimas sąrašas įrašų apie tai, kaip transporto priemonė buvo naudojama JAV. Tai apima pranešimus apie tokius naudojimus kaip taksi, žemės ūkio ar policijos transporto priemonę arba gamintojo bandomąją transporto priemonę.

Informacijos apie skrydžius sąrašas įrašų apie kilometražą, registruotą, kai automobilis buvo naudojamas JAV. Šie pranešimai gali būti rodomi pvz. tolesnių skaitiklių rodmenų neatitikimų ar odometro pakeitimo dėl jo mechaninių ribų viršijimo.

Išleidžiami pavadinimai

Šiame skyriuje pateikiama visų transporto priemonių nuosavybės teisių istorija (dokumentai, kuriais nustatoma transporto priemonės nuosavybė). Verta prisiminti, kad kiekvieną kartą, kai pasikeičia transporto priemonės savininkas JAV, išduodamas naujas nuosavybės teisės pavadinimas. Kiekvienam nuosavybės teisei (pavadinimo pažymėjimui) pridedamas išduodamo pavadinimo registruotas kilometražas, taip pat išdavimo data ir vieta (valstybė).

Vogtų įrašai

Šiame skyriuje pateikiama informacija apie tai, kad transporto priemonė buvo pavogta JAV. Jei automobilis buvo praneštas kaip pavogtas ar sugadintas, turėsime datą ir vietą, kur tai įvyko, bylos numerį ir informaciją apie asmenį, kuris apie tai pranešė.

Avarijų įrašai

Šiame ataskaitos skyriuje pateikiamas visų nelaimingų atsitikimų ir gedimų, apie kuriuos pranešta JAV transporto priemonėje, sąrašas. Kiekviename įraše pateikiama išsami informacija: nelaimingo atsitikimo data ir vieta, atvejo numeris ir asmens, kuris apie tai pranešė, duomenys.

Transporto priemonių išmontavimo stočių ir draudiko įrašai

Šis skyrius susideda iš dviejų dalių: transporto priemonių išmontavimo parduotuvės įrašai ir draudiko įrašai

Draudėjo įrašai Šiame poskirsnyje pateikiamos visos automobilio praradimo JAV ataskaitos. Prie kiekvienos ataskaitos pridedama data ir išsami informacija apie draudiką.

Transporto priemonių išmontavimo parduotuvės įrašai Šiame poskirsnyje pateikiamos transporto priemonės išmontavimo parduotuvės ataskaitos ir darbai, susiję su jūsų patikrinta transporto priemone. Tai bus išsamūs duomenų teikėjo duomenys.

Transporto priemonių pardavimo pasiūlymai

Šiame skyriuje pateikiamas transporto priemonių pardavimo JAV sąrašas. Čia pamatysite, kiek automobilio buvo parduota, kokia buvo jo rida (kaip buvo paskelbta pasiūlymuose) ir kas ją pardavė.

Žodynėlis

Glosarije pateikiami išsamūs nuosavybės teisių įrašų apibrėžimai. Glosarijų skiltis nebus tuščia, nebent transporto priemonės nuosavybės teisių įraše niekada nebūtų pateiktas joks įrašas.

"NMVTIS" VARTOTOJO PRIEIGOS PRIE PRODUKTO ATSISAKYMAS

Nacionalinė motorinių transporto priemonių antraštinės dalies informacinė sistema (NMVTIS) yra elektroninė sistema, kurioje yra informacijos apie tam tikrus automobilius, kurių pavadinimai yra JAV. NMVTIS yra patikimas automobilių pavadinimų ir prekinių ženklų šaltinis, tačiau jame nėra išsamios informacijos apie transporto priemonės remonto istoriją.
Federalinės įstatymų reikalaujama, kad visos valstybės, draudimo bendrovės ir šiukšlių bei gelbėjimo aikštelės reguliariai teiktų informaciją NMVTIS. Tačiau NMVTIS nėra informacijos apie visas Jungtinėse Amerikos Valstijose esančias motorines transporto priemones, nes kai kurios valstybės dar nepateikia savo transporto priemonės duomenų sistemai. Šiuo metu valstybėms narėms NMVTIS pateikiami duomenys pateikiami įvairiomis laiko juostomis; o kai kurios valstybės praneša ir atnaujina "NMVTIS" duomenis "realiuoju laiku" (kai vykdomi pavadinimai), kitos valstybės siunčia naujinimus rečiau, pvz., kas 24 valandas arba per tam tikrą laikotarpį.
Informacija apie ankstesnį, reikšmingą transporto priemonės žalą gali būti neįtraukta į sistemą, jei draudimo bendrovė (arba kitas atitinkamas subjektas) transporto priemonę niekada nenustatė kaip "visišką nuostolį" arba pažymėjo valstybinė leidimų išdavimo agentūra. Priešingai, iš draudimo paslaugų teikėjo gali būti reikalaujama pranešti apie "visišką nuostolį", net jei transporto priemonės registravimo valstybė nenustatė, kad transporto priemonė yra "gelbėjimo" arba "šiukšlių".
Transporto priemonės istorijos ataskaita NĖRA pakeičia nepriklausomą transporto priemonės patikrinimą. Prieš priimdami sprendimą įsigyti transporto priemonę, vartotojai yra raginami taip pat gauti nepriklausomą transporto priemonių patikrinimą, kad transporto priemonė nebūtų paslėpta žala. Patvirtinti NMVTIS duomenų teikėjai (ieškokite NMVTIS logotipo) gali būti transporto priemonės būklės duomenys iš kitų šaltinių nei NMVTIS.
NMVTIS duomenys apima (kaip prieinami tiems subjektams, kuriems reikia pranešti apie Sistemą):
- Informacija iš dalyvaujančių valstybių autorinių teisių registravimo agentūrų.
- Informacija apie automobilius, autobusus, sunkvežimius, motociklus, laisvalaikio transporto priemones, namus automobiliams ir traktorius. Šiuo metu NMVTIS negali apimti komercinių transporto priemonių, jei šios transporto priemonės nėra įtrauktos į valstybės pirminę duomenų įrašą (kai kuriose valstybėse šias transporto priemones valdo atskira valstybės agentūra), nors šiuos įrašus galima pridėti vėliau.
- Informacija apie "prekinius ženklus", taikoma transporto priemonėms, kurias teikia dalyvaujančios valstybinės transporto priemonių registravimo įstaigos. Prekės ženklo rūšys ir apibrėžimai skiriasi priklausomai nuo valstybės, tačiau gali suteikti naudingos informacijos apie būklę ar ankstesnį transporto priemonės naudojimą.
- Naujausiais skaitiklių rodikliais valstybės pavadinimo įraše.
- Informacija apie draudimo kompanijas ir automatinius perdirbėjus, įskaitant šiukšlių ir gelbėjimo korteles, kurią įstatymai reikalauja pateikti sistemai, pradedant 2009 m. Kovo 31 d. Ši informacija bus pateikta, jei transporto priemonė bus nustatyta kaip "bendras nuostolis" draudimo vežėjas.
- Informacija iš šiukšlių ir gelbėjimo stočių, gavusių "cash for clunker" automobilį, parduotą 2009 m. Pagalbos vartotojams perpakavimui ir išsaugojimui (CARS) programa.
Vartotojams patariama apsilankyti www.vehiclehistory.gov, norėdami sužinoti, kaip sistemoje interpretuoti informaciją ir suvokti, kokią reikšmę skirtingoms etiketėms transporto priemonės naudoja dalyvaujančios valstybinės transporto priemonių registravimo įstaigos. NMVTIS duomenis teikia "VinAudit Inc.", oficialus NMVTIS sistemos partneris
Daugiau...Klientų atsiliepimai apie ataskaitą

Vertinimas:
4/5
Gerai, daug informacijos, geros kainos ir patikima
-
Rita
Vertinimas:
5/5
Puiku! Rekomenduoju.Manau verta tikrai sumokėti už šiek tiek ramybės.
-
Remigijus
Vertinimas:
5/5
Ataskaitoje pateikiama daug informacijos iš JAV . Tai padėjo man nusipirkti už geresnę kainą skendusį automobilį
-
Erikas
Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.