AutoDNA transporto istorijos ataskaita, skirta automobiliams iš JAV

Kaina 8
Pirkėjo vertinimas:
4.7/5
(vidutiniškai iš 3 nuomones)

Pradinė informacija

"AutoDNA" ataskaita, skirta automobiliams iš JAV, prasideda nuo transporto priemonės gamintojo identifikavimo, įskaitant modelį ir jo versiją.

Transporto priemonės informacija

Šiame ataskaitos skyriuje pateikiami techniniai automobilio ir jo naudojimo duomenys. Tai apima, pvz., informacija apie variklį, degalų rūšis ir degalų sąnaudos. Ji taip pat informuoja jus apie automobilio matmenis ir automobilio svorį (automobilio svoris). Techninėse specifikacijose nurodomos gamintojo parduodamos transporto priemonės kainos ir siūloma dabartinė transporto priemonės kaina.

Nuosavybės pavadinimo įrašai

Skiltis "Nuosavybės pavadinimo įrašai" suskirstyta į 4 poskyrius: transporto priemonės būklė, transporto priemonės pažeidimas, transporto priemonės naudojimas ir informacija apie važiavimą.

Transporto priemonės būklė Transporto priemonės tipo įrašų registras (pvz., Antikvariniai, Replica, Street Rod), transporto priemonių nuosavybės ir transporto priemonės įsigijimas (pvz., gamintojo išpirkimas, garantijos grąžinimas, paralelinis importas), techniniai trūkumai ( pvz., Transporto priemonė su saugos klaida, kuri nebuvo pašalinta) ir VIN procedūra (pvz., priskirtas naujas VIN numeris).

Žala transporto priemonei JAV registruotų įrašų, susijusių su transporto priemonės apgadinimu. Tai apima labai svarbius pranešimus apie "Junk", "Išgelbėjimo" ir "Total losses" įrašus.

Transporto priemonės naudojimas sąrašas įrašų apie tai, kaip transporto priemonė buvo naudojama JAV. Tai apima pranešimus apie tokius naudojimus kaip taksi, žemės ūkio ar policijos transporto priemonę arba gamintojo bandomąją transporto priemonę.

Informacijos apie skrydžius sąrašas įrašų apie kilometražą, registruotą, kai automobilis buvo naudojamas JAV. Šie pranešimai gali būti rodomi pvz. tolesnių skaitiklių rodmenų neatitikimų ar odometro pakeitimo dėl jo mechaninių ribų viršijimo.

Išleidžiami pavadinimai

Šiame skyriuje pateikiama visų transporto priemonių nuosavybės teisių istorija (dokumentai, kuriais nustatoma transporto priemonės nuosavybė). Verta prisiminti, kad kiekvieną kartą, kai pasikeičia transporto priemonės savininkas JAV, išduodamas naujas nuosavybės teisės pavadinimas. Kiekvienam nuosavybės teisei (pavadinimo pažymėjimui) pridedamas išduodamo pavadinimo registruotas kilometražas, taip pat išdavimo data ir vieta (valstybė).

Pavogti įrašai

Šiame skyriuje pateikiama informacija apie tai, kad transporto priemonė buvo pavogta JAV. Jei automobilis buvo praneštas kaip pavogtas ar sugadintas, turėsime datą ir vietą, kur tai įvyko, bylos numerį ir informaciją apie asmenį, kuris apie tai pranešė.

Avarijų įrašai

Šiame ataskaitos skyriuje pateikiamas visų nelaimingų atsitikimų ir gedimų, apie kuriuos pranešta JAV transporto priemonėje, sąrašas. Kiekviename įraše pateikiama išsami informacija: nelaimingo atsitikimo data ir vieta, atvejo numeris ir asmens, kuris apie tai pranešė, duomenys.

Transporto priemonių išmontavimo parduotuvė ir draudiko įrašai

Šis skyrius susideda iš dviejų dalių: transporto priemonių išmontavimo parduotuvės įrašai ir draudiko įrašai

Draudėjo įrašai Šiame poskirsnyje pateikiamos visos automobilio praradimo JAV ataskaitos. Prie kiekvienos ataskaitos pridedama data ir išsami informacija apie draudiką.

Transporto priemonių išmontavimo parduotuvės įrašai Šiame poskirsnyje pateikiamos transporto priemonės išmontavimo parduotuvės ataskaitos ir darbai, susiję su jūsų patikrinta transporto priemone. Tai bus išsamūs duomenų teikėjo duomenys.

Transporto priemonių pardavimo pasiūlymai

Šiame skyriuje pateikiamas transporto priemonių pardavimo JAV sąrašas. Čia pamatysite, kiek automobilio buvo parduota, kokia buvo jo rida (kaip buvo paskelbta pasiūlymuose) ir kas ją pardavė.

Žodynėlis

Glosarije pateikiami išsamūs nuosavybės teisių įrašų apibrėžimai. Glosarijų skiltis nebus tuščia, nebent transporto priemonės nuosavybės teisių įraše niekada nebūtų pateiktas joks įrašas.

Klientų atsiliepimai apie ataskaitą

Vertinimas:
5/5
Patikrinau automobilį, kurį aš pats importuodavau iš JAV. Automobilis buvo nurašytas ir turi būti naudojamas eksportui.
- Marius
Vertinimas:
4/5
Gerai, daug informacijos, geros kainos ir patikima
- Rita
Vertinimas:
5/5
Ataskaitoje pateikiama daug informacijos iš JAV . Tai padėjo man nusipirkti už geresnę kainą skendusį automobilį
- Erikas
Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.