Hibridinis ar dujinis?

Dodano przez

Statistinis vairuotojas, ieškantis ekonomiško automobilio, greičiausiai rinksis tarp dviejų variklių tipų: benzininio su dujų įranga ir dyzelinio. Jie dažnai nepastebi, kad paskutiniaisiais metais naudotų automobilių rinkoje vis didėja trečiojo varianto – hibridinių automobilių – pasiūla. Tačiau ar hibridiniai automobiliai padeda sutaupyti? Šiame straipsnyje lyginkime tik hibridinius ir dujinius automobilius. Dyzeliniai automobiliai, reikalaujantys didelių remonto ir Czytaj więcej »

Benzinas, dyzelinis kuras ar dujos? Koks variklis tarnaus geriausiai?

Dodano przez

Variklio tipo pasirinkimas – vienas svarbiausių sprendimų perkant automobilį. Kiekvienas iš trijų degalų tipų (dyzelinis kuras, benzinas ir dujos) turi savo privalumų ir trūkumų. Šiame straipsnyje sužinosite, kuris jums tiktų geriausiai. Slėginio uždegimo varikliai Privalumai daug mažesnis degalų suvartojimas lyginant su benzininiais varikliais. Tai reiškia, kad galite nuvažiuoti toliau ir sutaupyti daugiau; patvarumas (senesnių konstrukcijų) Czytaj więcej »

Automobilio pirkimas ar pardavimas žiemą. Ar verta?

Dodano przez

Dažna nuomonė, kad nėra blogesnio metų laiko nei žiema pirkti ar parduoti naudotą automobilį. Dėl oro sąlygų gali būti neįmanoma gerai apžiūrėti automobilį, o jei jį parduodate – pademonstruoti visas jo savybes pirkėjui. Tai kodėl kai kurie žmonės sako, kad geriausią automobilį nusipirko žiemą? Kas teisus? Ar verta pirkti ar parduoti naudotą automobilį žiemą? Jei Czytaj więcej »

Naudotas automobilis iki trijų tūkstančių eurų – koks?

Dodano przez

Šie patarimai padės jums išsirinkti gerą automobilį neviršijant trijų tūkstančių eurų biudžeto. Kokį automobilį pirkti už tris tūkstančius eurų? Ko gero nepavyks rasti idealaus sprendimo, atitinkančio visus poreikius. Taigi, į ką verta ar neverta atsižvelgti, renkantis automobilio įrangą ir modelį? Rinkitės nedidelį mažiau prestižinės, ekonominės markės automobilį. Taip galėsite įsigyti naujesnį ir geriau įrengtą automobilį, Czytaj więcej »

Kokį sportinį automobilį verta pirkti?

Dodano przez

Sportinis automobilis geriausia tinka dinamiškiems vairuotojams. Tai reiškia, kad paprastai jis neperkamas važinėti po miestą ir pasistatyti prie parduotuvės. Kokį sportinį automobilį verta pirkti?  Čia pateikiama parduodamų naudotų modelių apžvalga. Tai taip pat paskutinysis mūsų straipsnis serijoje „kaip išsirinkti?“. Jei dar jų neskaitėte, rekomenduojame šiuos straipsnius: Kompaktiški automobiliai – kaip išsirinkti?  Modelių apžvalga Kaip nusipirkti Czytaj więcej »