Išmetamųjų dujų spalva

Dodano przez

Kaip nustatyti variklio būklę pagal išmetamųjų dujų spalvą? Išmetamosios dujos turėtų būti bespalvės, tačiau kartais jos tokios nėra. Kai kuriais atvejais jos būna juodos, baltos ar net mėlynos. Nors šie pokyčiai tikrai patrauks jūsų dėmesį, jie nebūtinai reiškia, kad vyksta kas nors negero. Vis dėlto rekomenduotume nuvažiuoti į autoservisą, kad automobilį apžiūrėtų specialistas. Tai vienodai Czytaj więcej »

Smagūs dalykėliai vairuotojui – 10 idėjų

Dodano przez

Jei ieškote dovanos vairuotojui, šios idėjos pravers bet kokia proga. Toliau pateikiame mėgstamiausias dovanų idėjas, kurios patiks kiekvienam vairuotojui. 1) Juokingi automobilio lipdukai Turbūt esate juos matę tūkstantį kartų – kai kurie žmonės ant bagažinės ar galinio buferio prisiklijuoja juokingą frazę, pvz., „Nespręsk apie knygą pagal viršelį“ arba „Dydis svarbu“. Tačiau internete galima rasti daug daugiau, Czytaj więcej »

Patikimiausios automobilių markės

Dodano przez

Po Volkswagen skandalo nekyla abejonių, kad šios įmonės reputacija buvo sutepta. Nors Vokietijos automobilių gamintojas bando sušvelninti skandalo pasekmes, atlygindamas klientams žalą, daugelis jų nebesieja Volkswagen su kokybe. Ar yra markių, kurios būtų išlaikiusios pastovią kokybę, saugumą ir patikimumą? Pamėginsime tai nustatyti, remdamiesi Consumer Reports, J.D. Power ir TUV patikimumo reitingais. Consumer Reports patikimumo reitingas Czytaj więcej »

Automobilio akumuliatorius – koks tinkamiausias jums?

Dodano przez

Automobilio akumuliatorius – vienas pagrindinių jūsų automobilio elementų, kuris svarbus ne tik tada, kai temperatūra nukrinta žemiau nulio. Deja, jo tarnavimo trukmė daug trumpesnė nei kitų automobilio dalių, todėl kas kelerius metus būtina jį keisti. Kaip išsirinkti gerą akumuliatorių? Pagrindiniai automobilio akumuliatoriaus parametrai Toliau pateikiami keturi pagrindiniai automobilio akumuliatoriaus parametrai. Dydis – ilgis, plotis ir Czytaj więcej »

Netinkamos rūšies degalai bake

Dodano przez

Į baką įpylus netinkamos rūšies degalų, galite rimtai sugadinti automobilį ir išleisti daugybę pinigų remontui. Kaip apskritai įmanoma įpilti ne tos rūšies degalų? Daugelis mano, kad neįmanoma paprasčiausiai įpilti ne tos rūšies degalų į savo nuosavą automobilį. Keista, bet tai įvyksta daug dažniau, nei būtų galima įsivaizduoti. Nors oficialios statistikos nėra, Vokietijos automobilininkų klubas neseniai Czytaj więcej »