autoDNA nuolaidos kodų naudojimo taisyklės

I TIEKĖJAS

Nuolaidų kodų tiekėjas yra UAB "Autodna LT " Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Architektų g. 56-101, įmonės kodas 304761988, el.paštas info@autodna.lt (toliau vadinamas "Autodna LT "), kuris taip pat yra ir autoDNA.lt paslaugų teikėjas.

II SĄVOKOS:

 1. NUOLAIDŲ KODAS – raidžių, skaičių ir simbolių derinys, naudotojui suteikiamas pagal šio dokumento III skyriuje nurodytas sąlygas. Nuolaidų kodas jo turėtojui suteikia teisę įsigyti autoDNA.lt ataskaitas su nuolaida.
 2. NAUDOTOJAS– įgalus fizinis asmuo ar juridinis asmuo, besinaudojantis "Autodna LT " teikiamomis paslaugomis autoDNA.lt tinklapyje.
 3. PRODUKTAS– autoDNA.lt tinklapyje teikiamos paslaugos, kurios naudotojui suteikia informacijos apie konkrečią transporto priemonę, jos istoriją internetinės ataskaitos pavidalu. Informacijos, kuri bus ataskaitoje, apimtis pateikiama pirminėje (nemokamoje) ataskaitoje dar prieš įsigyjant visą duomenų rinkinį.
 4. TAISYKLĖS – šis dokumentas, numatantis nuolaidų kodų naudojimo taisykles.
 5. TINKLAPIS– "Autodna LT " tinklapis, pasiekiamas adresu www.autodna.lt
 6. PARTNERIS – įgalus fizinis asmuo ar juridinis asmuo, su "Autodna LT " bendradarbiaujantis partnerystės programoje, kurią galima rasti adresu afilio.autodna.lt autoDNA.lt naudojimo taisyklės pateiktos kitame dokumente, kurį galima rasti adresu https://www.autodna.lt/terminai-ir-salygos

III NUOLAIDŲ KODŲ GAVIMAS

 1. Nuolaidų kodus "Autodna LT " suteikia tiems Naudotojams ir Partneriams, kurie patys reklamuoja Nuolaidų kodus.
 2. Nuolaidų kodus "Autodna LT " išsiunčia Naudotojo arba Partnerio el.pašto adresu arba kitomis priemonėmis. Išsiųsti Nuolaidų kodai yra "Autodna LT " organizuojamos pardavimų skatinimo kampanijos, organizuojamos pagal nustatytas taisykles, dalis.
 3. Sukurti Nuolaidų kodai, kurie yra pardavimų skatinimo kampanijos dalis, publikuojami „autoDNA" bloge kartu su pardavimų skatinimo kampanijos taisyklėmis. Kartu gali būti pateikiama ir nuoroda, kurią paspaudus nuolaida būtų pritaikoma automatiškai.

IV NUOLAIDŲ KODŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

 1. Nuolaidų kodo vertę nustato "Autodna LT "; vertė visuomet pateikiama šalia Nuolaidų kodo.
 2. Nuolaidų kodas yra procentinė nuolaida.
 3. Naudotojas gali pasinaudoti Nuolaidų kodu, tačiau tai neprivaloma.
  Nuolaidų kodo panaudojimo procedūra:
  1. „autoDNA" svetainėje įrašykite 17-os simbolių pasirinkto automobilio VIN numerį
  2. pasirinkite Produktus
  3. prisijunkite arba užsiregistruokite autoDNA.lt
  4. pasirinkite apmokėjimo būdą
  5. panaudokite Nuolaidos kodą, paspausdami „Ar turite nuolaidos kodą?”
  6. įrašykite nuolaidos kodą ir spauskite „Patvirtinti”
  7. pasirinktų produktų kaina bus sumažinta Nuolaidos kodo verte.
 4. KNuolaidų kodai galioja tik tiems produktams, už kuriuos atsiskaityti galima internetu.
 5. Tinklapyje veikia Visa, MasterCard, Paysera mokėjimai.
 6. Priklausomai nuo kartu su Nuolaidų kodu pateiktos informacijos, Nuolaidų kodas gali galioti arba nurodytiems produktams, arba visiems Tinklapyje esantiems produktams.
 7. Šalia kodo "Autodna LT " visuomet nurodo, kuriems produktams galioja pateiktas Nuolaidų kodas.
 8. "Autodna LT " gali apriboti Nuolaidų kodo panaudojimo kartus. Jeigu toks apribojimas yra, jis bus nurodytas šalia konkretaus Nuolaidų kodo.>/li>
 9. "Autodna LT " įsipareigoja nurodyti Nuolaidų kodo galiojimo terminą. Nuolaidų kodai galioja tik tiems produktams, kurie yra brangesni nei minimali kaina, "Autodna LT " nustatyta konkrečiam Nuolaidų kodui.
 10. Vienas Naudotojas vieną Nuolaidų kodą gali panaudoti tik vieną kartą, atlikdamas vieną užsakymą.
 11. Nuolaidų kodas į pinigus nekeičiamas.
 12. Nuolaidos nesumuojamos.

V KITOS NUOSTATOS

 1. Su Nuolaidų kodu susijusios pretenzijos turėtų būti siunčiamos adresu info@autodna.lt; atsakymo sulauksite greičiau, jeigu temos laukelyje įrašysite „Nuolaidos kodas - pretenzija". Pretenzijos raštu taip pat gali būti pateiktos ir kitomis priemonėmis, įskaitant siuntimą paštu "Autodna LT " adresu.
 2. Pretenzijos bus išnagrinėtos kaip galima greičiau, ne ilgiau nei per 14 dienų nuo pretenzijos gavimo datos.
 3. Šiame dokumente nenumatyti atvejai sprendžiami Civiliniame kodekse numatyta tvarka.
 4. Šis dokumentas į lietuvių kalbą buvo išverstas iš lenkų kalbos. Jeigu atsirastų dviprasmybių ar netikslumų, lenkiška dokumento versija visuomet būtų pagrindinė.
Łódź dn 2016-07-18
Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.