|

Apie transporto priemones žinome beveik viską!

autoDNA yra viena didžiausių pasaulyje informacines paslaugas apie naudotų transporto priemonių istoriją teikiančių įmonių. Siūlome transporto priemonės istoriją ataskaitos forma, kuri yra glausta informacija apie transporto priemonės gyvavimo ciklą. Ataskaitos suprojektuotos, kad paprastai, glaustai ir įskaitomai pateiktų automobilio istoriją, remiantis autoDNA turima informacija. autoDNA tikslas – padėti priimti pagrįstą sprendimą perkant automobilį. Transporto priemonės istorijos ataskaita sukurta siekiant padėti sumažinti riziką, susijusią su automobilio pirkimo procesu.

autoDNA ataskaitos yra prieinamos visų tipų transporto priemonėms, įskaitant automobilius, sunkvežimius, motociklus ir priekabas, kurios buvo pagamintos po 1981 m. ir turi 17 simbolių unikalų važiuoklės identifikavimo numerį (vad.VIN numerį). Naudodamiesi ja internetu, galite greitai gauti ataskaitą apie jus dominantį naudotą automobilį.

autoDNA yra vienas didžiausių ir svarbiausių subjektų Europos ir pasaulio rinkoje. Mumis pasitikėjo milijonai. Jei galvojate įsigyti naudotą transporto priemonę, nelaukite, prisijunkite prie jų ir mes padėsime jums teisingai pasirinkti.

Mūsų misija

autoDNA skatina pokyčius naudotų transporto priemonių rinkoje

autoDNA nuolat dirba siekiant gerinti naudotų transporto priemonių rinkoje sudaromų sandorių saugumą ir skaidrumą. Mūsų misija – padėti renkantis transporto priemonę: padedame sumažinti riziką ją įsigyjant bei didinti pirkėjo sąmoningumą, taip prisidedant prie jo pasitikėjimo pardavėju didinimo. Nuolat mažiname informacijos automobilių rinkoje asimetriją.

Su autoDNA ataskaitomis keičiame naudotų transporto priemonių rinką į geresnę pusę.

autoDNA Visija

Necenzūruota automobilio istorija iš autoDNA

Atminkite – rasite čia daugiau nei 500 milijonų transporto priemonių istoriją. autoDNA šiuo metu yra viena iš išsamiausių transporto priemonių duomenų bazių pasaulyje. Šiuo metu milijonai klientų pasitiki ir naudojasi autoDNA, kurio pagalba jie sužinojo apie transporto priemonės gyvavimo ciklo įvykius ir galėjo išvengti spąstų automobilio (vad. „Lemon Car“). pirkimo. Duomenų bazes atnaujiname nuolat, kiek įmanoma užtikrinant jų išsamumą. Mūsų ataskaitos padės jums sužinoti naudoto automobilio istoriją, prieš tai, kai jį įsigysite. Atminkite – jūs turite absoliučią teisę tai daryti.

Kodėl tai svarbu

Skaidrumas su autoDNA

Skaidrumas yra laisvų ir išsivysčiusių rinkų pagrindas. Jo pagalba galime atskirti geros ir prastos kokybės transporto priemones. Dėl to pirmųjų kainos yra didesnės, o antrųjų – bent jau pirkėjų akyse – sumažinamos.

autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaita – tai prekė, kuri padės įvertinti pardavėjo siūlomos transporto priemonės kokybę. Tai palengvins pokalbį, patikrinimą ar bandomąjį važiavimą. Tai taip pat padės gauti palankią kainą tiek perkant automobilį, tiek jį perparduodant.

Mūsų klientai

Klientus aptarnaujame nuo 2010 m

Daugiau nei 3 milijonai klientų

3M+

klientų

Virš 200 milijonų autoDNA puslapio lankytojų

200M+

Mūsų svetainėje apsilankė daugiau nei

autoDNA aptarnauja virš 300 oficialių pardavimo salonų ir naudotų automobilių aikštelių

300+

prekybos salonų ir naudotų automobilių aikštelių

autoDNA veikia virš 150 valstybių

150+

šalių

Virš 50000 autoDNA automobilių istorijų užklausų per dieną

50 000+

automobilio istorijos užklausų

autoDNA socialinių tinklų bendruomenę sudaro virš 200 000 žmonių

200 000+

socialinių tinklų sekėjų

Mūsų skaičiai

Tarptautiniai duomenys vienoje vietoje

autoDNA turi duomenis apie daugiau nei 500 milijonų automobilių

500 000 000+

ir daugiau transporto priemonių

autoDNA turi duomenis iš daugiau nei 50 000 subjektų iš automobilių sektoriaus

50 000+

subjektų iš automobilių sektoriaus

autoDNA duomenys iš daugiau nei 20 Europos ir Šiaurės Amerikos šalių

20+ šalių

Europoje, Šiaurės Amerikoje

Mūsų komanda

Jei jūsų siekis yra nuolatinis tobulėjimas

Prisijunk prie mūsų

Susisiekite su mumis

autoDNA kontaktiniai duomenys

Kontaktai

autoDNA įmonės adresas

autoDNA įmonės adresas
AUTODNA Sp. z o.o.
Obywatelska g. 128/152, 94-104 Lodzė
Įrašyta į Nacionalinio teismų registro Verslininkų registrą numeriu NTR (KRS) 0000349742; Lodzės-Śródmieście apygardos teismas, Nacionalinio teismų registro XX-asis komercinis skyrius; įstatinis kapitalas: 50 000 PLN;

autoDNA KRS, NIP ir REGON numeriai

autoDNA įmonės NTR (KRS), PVM mk (NIP), numeriai ir įmonės kodas (REGON):
NTR (KRS): 0000349742; PVM mk (NIP): 5492391545; Įmonės kodas (REGON): 121164104

autoDNA klientų aptarnavimo centro kontaktinis adresas

Kontaktinis adresas su autoDNA klientų aptarnavimo biuru
kontaktas@autodna.lt

Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.