|

Apie automobilius mes žinome daugiausia!

autoDNA yra viena iš didžiausių pasaulyje informacijos apie automobilių istoriją paslaugų teikėjų. Siūlome transporto priemonės istorijos ataskaitas, kuriose glaustai pateikiamas transporto priemonės gyvavimo ciklas. Ataskaitos skirtos paprastai, glaustai ir suprantamai pristatyti automobilio istoriją. autoDNA tikslas – padėti jums priimti pagrįstą sprendimą perkant automobilį. Transporto priemonės istorijos ataskaita sukurta siekiant sumažinti riziką, susijusią su transporto priemonės pirkimo procesu.

autoDNA ataskaitos yra prieinamos visų tipų transporto priemonėms, įskaitant lengvuosius automobilius, sunkvežimius, motociklus ar priekabas, kurios buvo pagamintos po 1981 m. ir turi 17 simbolių unikalų kėbulo identifikavimo numerį (vadinamąjį VIN numerį). Jos pagalba galite iš karto gauti ataskaitą apie Jus dominantį naudotą automobilį per mūsų internetinę svetainę.

autoDNA yra numeris vienas rinkoje. Milijonai klientų mumis pasitiki, todėl, jei galvojate įsigyti naudotą automobilį, nelaukite, prisijunkite prie jų ir mes taip pat padėsime jums teisingai pasirinkti.

Mūsų misija

autoDNA skatina pokyčius naudotų transporto priemonių rinkoje

autoDNA nuolat dirba siekdama pagerinti sandorių saugumą ir skaidrumą naudotų automobilių rinkoje. Mūsų misija – padėti išsirinkti transporto priemonę: padėti sumažinti riziką perkant transporto priemonę ir didinti pirkėjo sąmoningumą, taip galime padidinti jo pasitikėjimą pardavėju. Nuolat mažiname informacijos neatitikimą ir iškraipymus automobilių rinkoje.

autoDNA ataskaitų dėka keičiame naudotų transporto priemonių rinką į geresnę pusę.

autoDNA Visija

Su autoDNA ataskaita gausite nepagražintą automobilio istoriją

Atminkite – čia galite rasti bet kokios transporto priemonės necenzūruotą istoriją. autoDNA šiuo metu yra viena iš išsamiausių transporto priemonių duomenų bazių pasaulyje. Šiuo metu milijonai klientų pasitiki ir naudojasi autoDNA, kurios dėka išvengė paslėptų problemų ir neįsigijo „katės maiše“ (vadinamojo „Lemon Car“). Mūsų ataskaitos padės jums susipažinti su kiekvienu naudotu automobiliu, kol jis nebus jūsų žinioje. Atminkite, kad jūs turite visas teises į tai.

Kodėl tai svarbu

Skaidrumas su autoDNA

Skaidrumas yra laisvų ir išsivysčiusių rinkų kertinis akmuo. Jo dėka galime atskirti geros ir prastos kokybės transporto priemones. Dėl to pirmųjų kaina didėja, o antrųjų – bent jau pirkėjų akyse – mažėja.

autoDNA transporto priemonių istorijos ataskaita – tai produktas, kuris padės įvertinti pardavėjo siūlomos transporto priemonės kokybę. Tai palengvins pokalbį, patikrinimą ar bandomąjį važiavimą. Tai taip pat padės gauti palankią kainą tiek perkant automobilį, tiek jį parduodant.

Mūsų klientai

Klientus aptarnaujame nuo 2010 m

Daugiau nei 3 milijonai klientų

3M+

klientų

Virš 200 milijonų autoDNA puslapio lankytojų

200M+

Mūsų svetainėje apsilankė daugiau nei

autoDNA aptarnauja virš 300 oficialių pardavimo salonų ir naudotų automobilių aikštelių

300+

prekybos salonų ir naudotų automobilių aikštelių

autoDNA veikia virš 150 valstybių

150+

šalių

Virš 50000 autoDNA automobilių istorijų užklausų per dieną

50 000+

automobilio istorijos užklausų

autoDNA socialinių tinklų bendruomenę sudaro virš 200 000 žmonių

200 000+

socialinių tinklų sekėjų

Mūsų skaičiai

Tarptautiniai duomenys vienoje vietoje

autoDNA turi duomenis apie daugiau nei 500 milijonų automobilių

500 000 000+

ir daugiau transporto priemonių

autoDNA turi duomenis iš daugiau nei 50 000 subjektų iš automobilių sektoriaus

50 000+

subjektų iš automobilių sektoriaus

autoDNA duomenys iš daugiau nei 20 Europos ir Šiaurės Amerikos šalių

20+ šalių

Europoje, Šiaurės Amerikoje

Mūsų komanda

Jei jūsų siekis yra nuolatinis tobulėjimas

Prisijunk prie mūsų

Susisiekite su mumis

autoDNA kontaktiniai duomenys

Kontaktai

autoDNA įmonės adresas

UAB autoDNA LT Architektų g.56-101, Vilnius, Lietuva

autoDNA KRS, NIP ir REGON numeriai

kodas 304761988

autoDNA klientų aptarnavimo centro kontaktinis adresas

kontaktas@autodna.lt

Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.