VIN dekoderis - Patikra

Tai paprasta. Visą su automobiliu susijusią informaciją surinksite perėję 3 žingsnius.

Automobilio VIN numeris kažkuria prasme primena žmogaus DNR - kartą patikrinęs apie jį sužinai viską.

nemokama vin patikra

Suvedate identifikacinį numerį

Suvedę 17-os skaitmenų VIN numerį pamatysite, kokius duomenis apie tą automobilį galime pateikti. Atkreipkite dėmesį, kad VIN numeryje negali būti raidžių „I", „Q" ir „O".

Bendra informacija apie VIN

Gaunate VIN numeryje užšifruotus duomenis

Vos tik VIN numerio patikros variklis baigs savo darbą, tikrinamo automobilio istorija jau nebeprimins padrikos dėlionės.

Sistema nemokamai patikrins, kokią su Jūsų automobiliu susijusią informaciją galime pateikti. Tuomet, remdamasi surinkta informacija, sugeneruos ataskaitą, išsklaidančią Jūsų abejones.

Kartu pateiksime ir daugiau naudingų duomenų apie Jūsų automobilį.

Išsirenkate tinkamiausią ataskaitos tipą

Nuspręskite, koks ataskaitos tipas Jums reikalingiausias, ir užsakykite jį.

Mūsų sukurtas VIN patikros variklis pateiks ataskaitą, kurioje aiškiai ir suprantamai matysite visą informaciją, suskaidytą į kelias logiškas pastraipas.

Atkreipkite dėmesį, kad įsigytą ataskaitą PDF failo pavidalu galėsite atsisiųsti iš mūsų svetainės. Be to, ataskaitos kopija bus išsiųsta Jūsų elektroninio pašto adresu, kurį nurodėte ataskaitos pirkimo metu.

BMW VIN dekoderis

BMW yra viena populiariausių į Lietuvą įvežamų naudotų automobilių markių. Renkantis konkretų modelį, pravartu pasinaudoti BMW VIN dekoderiu ir sužinoti to automobilio istoriją, ankstesnių savininkų skaičių, gamybos datą ar pamatyti originalios įrangos sąrašą. BMW automobilių VIN numerį galima rasti registracijos dokumentuose, prie dešiniojo priekinio amortizatoriaus, priekinio stiklo apatiniame kampe ties vairuotoju arba po variklio gaubtu.

Toyota VIN dekoderis

Pamažu naudoti „Toyota" automobiliai užsitarnavo lietuvių pasitikėjimą ir tapo gana geidžiamu pirkiniu. Nusprendus tokį įsigyti, būtinai reikia pasinaudoti „Toyota" VIN dekoderiu, kuris leistų iššifruoti svarbių, tačiau pardavėjo nebūtinai skelbiamų duomenų. Ši informacija gali iš esmės nulemti apsisprendimą pirkti arba ne japonų gamintojo automobilį. „Toyota" automobilių VIN numerį galima rasti šalia priekinio dešiniojo rato, priekinio stiklo apatiniame kampe ties vairuotoju arba po variklio gaubtu.

Volkswagen VIN dekoderis

„Volkswagen" yra neabejotinas Lietuvos naudotų automobilių rinkos lyderis, populiarumą pelnęs dėl patikimų, lengvai prižiūrimų ir sąlyginai nebrangių automobilių. Šių automobilių pasiūla tikrai didelė, todėl norimą „Volkswagen" pasirinkti neturėtų būti sunku. Sunkiau neprašauti su automobilio būkle, todėl mes visuomet rekomenduojame pasinaudoti „Volkswagen" VIN dekoderiu. Šių vokiškų automobilių VIN numerį rasite ne tik registracijos dokumentuose, bet ir priekinio stiklo apačioje ties vairuotoju, and grindų po galine sėdyne bei po variklio gaubtu.

Nemokama VIN patikra
Įrašykite teisingą VIN numerį