VIN dekoderis - Patikra

Tai paprasta. Visą su automobiliu susijusią informaciją surinksite perėję 3 žingsnius. Automobilio VIN numeris kažkuria prasme primena žmogaus DNR - kartą patikrinęs apie jį sužinai viską.

Suvedate identifikacinį numerį

Suvedę 17-os skaitmenų VIN numerį pamatysite, kokius duomenis apie tą automobilį galime pateikti. Atkreipkite dėmesį, kad VIN numeryje negali būti raidžių „I", „Q" ir „O".

Bendra informacija apie VIN

1
autoDNA ataskaitos pirkimas: įrašykite VIN

Gaunate VIN numeryje užšifruotus duomenis

Vos tik VIN numerio patikros variklis baigs savo darbą, tikrinamo automobilio istorija jau nebeprimins padrikos dėlionės.
Sistema nemokamai patikrins, kokią su Jūsų automobiliu susijusią informaciją galime pateikti. Tuomet, remdamasi surinkta informacija, sugeneruos ataskaitą, išsklaidančią Jūsų abejones.
Kartu pateiksime ir daugiau naudingų duomenų apie Jūsų automobilį.

2
Kaip įsigyti autoDNA ataskaitą: automobilio informacija

Išsirenkate tinkamiausią ataskaitos tipą

Nuspręskite, koks ataskaitos tipas Jums reikalingiausias, ir užsakykite jį.

Mūsų sukurtas VIN patikros variklis pateiks ataskaitą, kurioje aiškiai ir suprantamai matysite visą informaciją, suskaidytą į kelias logiškas pastraipas.

Atkreipkite dėmesį, kad įsigytą ataskaitą PDF failo pavidalu galėsite atsisiųsti iš mūsų svetainės. Be to, ataskaitos kopija bus išsiųsta Jūsų elektroninio pašto adresu, kurį nurodėte ataskaitos pirkimo metu.

3
VIN ataskaitos įsigijimas
Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.