Kas yra VIN patikra?

VIN patikra – tai VIN numerio patikrinimo procesas prieš perkant naudotą automobilį.

Automobilį identifikuoti naudojamas VIN numeris. Numerį suteikia transporto priemonės gamintojas, jame nurodoma jos markė, modelis, pagaminimo metai, taip pat automobilio istorija ir kiti techniniai duomenys. Jis naudojamas visų tipų transporto priemonėms.

Naršydami pardavimo pasiūlymus patikrinkite VIN

Jau naršant pirkimo-pardavimo skelbimus, pravartu inicijuoti jus dominančios transporto priemonės VIN tikrinimo procesą. VIN suradimas skelbime arba tiesioginis pardavėjo užklausimas yra nemokami.

Norint išvengti sukčiavimo, verta paprašyti pardavėjo pateikti VIN numerį parduodamo automobilio. Nesąžiningi pardavėjai gali nepateikti VIN, kad nuslėptų, jog transporto priemonė yra su defektais.

VIN, kuris yra įtrauktas į transporto priemonės pardavimo skelbimą, padidina tokio pasiūlymo vertę ir įrodo aukštą reklamos paslaugos, dėl kurios buvo rastas pasiūlymas, kokybę.

*AutoDNA tyrimas patvirtina, kad tokių situacijų pasitaiko 20% atvejų, kai pirkėjams buvo sunku gauti VIN iš pardavėjų. Tai akivaizdus bandymas nuslėpti automobilio istoriją. Daugiau nei 10% vairuotojų yra susidūrę su situacija, kai pardavėjas pardavimo skelbime nurodė neteisingą arba klaidingą VIN numerį. Plačiau apie tai skaitykite straipsnyje „Naudotų automobilių įsigijimas jau nebe ruletė“. "Second hand car purchase roulette is over"

Vyras tikrina VIN priešais kompiuterį
Kur patikrinti VIN numerį?

VIN galite pasitikrinti internetu (naudodamiesi e-paslaugomis) naudodamiesi valstybės institucijų paslaugomis arba komercinėmis ataskaitomis.

autoDNA VIN ataskaita

Nemokamas VIN patikrinimas

autoDNA svetainėje galite nemokamai pasitikrinti VIN ir sužinoti, kiek informacijos apie konkretų VIN numerį bus pateikta. Taip pat galite nemokamai patikrinti, kuriuose Transporto priemonių istorijos ataskaitos skyriuose yra informacijos ir nuotraukų. Taip pat siūlome nemokamą informaciją apie ataskaitos prieinamumą, t.y. informacijos apie konkretaus automobilio kilmės šalį patvirtinimą.

autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaita

Transporto priemonių istorijos ataskaitos yra išsamiausias informacijos apie daugiau nei 500 mln. naudotų transporto priemonių Europoje ir visame pasaulyje šaltinis. Kiekvienoje ataskaitoje gali būti daug vertingos informacijos apie naudotą automobilį ir jo istoriją, o naudojamos duomenų bazės saugo milijardus įrašų.

VIN patikrinimas su autoDNA suteikia prieigą prie informacijos, surinktos iš daugelio patikimų šaltinių. AutoDNA ataskaitose pateikti duomenys yra iš daugiau nei 20 Europos šalių, taip pat JAV ir Kanados, iš daugiau nei 50 000 skirtingų institucijų, teikiančių paslaugas šiame sektoriuje arba automobilių sektoriuje.

AutoDNA paslauga pasiekiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę iš bet kurios pasaulio vietos per kompiuterį, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną. Vienintelis dalykas, kurio reikia norint patikrinti automobilio istoriją, yra VIN numeris.

Valstybinis duomenų administratorius

VĮ "Regitra" duomenų bazėje https://www.eregitra.lt/viesa/paiesk/Index.php, kur tikrinimui reikės užpildyti nemažiau nei du laukelius: VIN numerį, valstybinį numerį arba registracijos dokumento numerį. Tokios užklausos rezultatai - pagrindiniai automobilio duomenys, informacija apie draudimo poliso galiojimą ir paskutiniai ridos duomenys, užfiksuoti techninės apžiūros metu.

Visada patikrinkite VIN, kai...
Pirkdami patikrinkite VIN
Perkate
Parduodant patikrinkite VIN
Parduodate
Registruodami patvirtinkite VIN
Registruojate
Drausdami patikrinkite VIN
Draudžiate

Prieš pirkdami automobilį visada patikrinkite VIN numerį, kad išvengtumėte pavojų tokių kaip pavyzdžiui:

AutoDNA ataskaitose pateikiami tik patikrinti ir aukščiausios kokybės duomenys, kurių dėka galite išvengti klaidos su blogu automobilio pasirinkimu.

Atminkite – visada tinkamas laikas patikrinti savo automobilio praeitį. Jei atlikdami automobilio pirkimo-pardavimo operaciją netikrinote VIN, padarykite tai dabar, kad patikrintumėte automobilio istoriją.

Jei vis dar abejojate – nedvejokite ir susisiekite su mumis. AutoDNA komanda dirba, kad padėtų jums sužinoti daugiau apie jus dominančią transporto priemonę.

Kiek laiko užtrunka automobilio patikrinimas pagal VIN numerį?

Kiek laiko trunka VIN tikrinimas?

Patikrinti automobilį pagal VIN numerį galite vos per kelias minutes. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai autoDNA svetainėje įvesti 17 simbolių VIN numerį.

Pirmajame etape – nemokamai tikrinant, gaunamas informacijos apie konkretų VIN numerį prieinamumo patikrinimo rezultatas.

Kitame etape galite nuspręsti, ar norite įsigyti autoDNA ataskaitą (-as). Mokėti galite elektroniniu pavedimu, mokėjimo kortele, Paysera sistema arba kuponu.

Reklaminės kampanijos metu taip pat siūlome nuolaidų kodus, kurie įvedami į specialų langą krepšelio puslapyje, sumažina mokėtiną sumą. Ieškokite jų mūsų tinklaraštyje arba mūsų Facebook puslapyje.

Patikrinti automobilį pagal VIN numerį – kodėl verta?

VIN tikrinimas yra neatskiriama skaidraus transporto priemonių pirkimo ir pardavimo proceso dalis. VIN patikrinimas pagerina rinkos efektyvumą, gaminių kokybę, didina gerų produktų kainas.

VIN tikrinimas – pasiūlymo išskyrimas tarp kitų
Atsirinkdami pasiūlymą iš daugelio panašių

Jei pirkimo-pardavimo sandoryje pateikiama ataskaita, klientas labiau linkęs pirkti, net jei transporto priemonės kaina didesnė – kita šalis tokį pasiūlymą vertina kaip patikimesnį.

Patikrinkite VIN - taupykite laiką
Laiko taupymas

Ataskaita leidžia preliminariai atskirti gerus automobilius nuo turinčių paslėptų gedimų, vadinamųjų citrininių automobilių. Taigi, jums nereikės pačiam važinėti ir apžiūrėti daugelio automobilių bei gaišti savo laiko.

VIN patikra – apsauga nuo netinkamo pirkimo
Apsauga nuo blogo pirkimo

Investicija į autoDNA ataskaitą atsiperka net kelių šimtų eurų pelnu, nes apsaugo nuo automobilio pirkimo, kuris gali būti pvz. po visiško nurašymo ir reikalauti milžiniškų pinigų sumų remontui.

DUK
Kas yra VIN numeris?

Tai 17 simbolių seka, kuri identifikuoja konkrečią transporto priemonę ir yra unikali kiekvienai transporto priemonei. VIN yra transporto priemonės kodas, panašus į tai, kas žmonėms yra jų DNR. Numerį priskiria gamintojas transporto priemonę ir joje nurodo jos markę, modelį, pagaminimo metus, taip pat transporto priemonės istoriją ir kt Techniniai duomenys. Jis naudojamas visų tipų transporto priemonėms. Transporto priemonės VIN ženklinimo sistema atitinka reikalavimus tarptautinis ISO 3779-1983 standartas ir veikia nuo 1980 m.

Patikrinti automobilį pagal VIN numerį – kaip tai padaryti?

Galite patikrinti transporto priemonę pagal VIN numerį per valstybinę duomenų bazę arba naudojant duomenų bazę, kurioje yra milijardai įrašų autoDNA puslapyje.

Pirkti ataskaitą
Ar galima nemokamai patikrinti VIN numerį?

Yra viešos valstybės administruojamos informacinės duomenų bazės, kuriose galite nemokamai patikrinti VIN numerį. Tačiau tokiu būdu galite gauti tik pagrindinę informaciją, kurios gali nepakakti priimti pagrįstą sprendimą ar pirkti konkretų automobilį.

Pirkite autoDNA ataskaitą
Skaitykite daugiau apie VIN

Pažiūrėkite „AutoDNA ataskaitos pavyzdys“ Daugiau skaitykite

Ataskaitų pavyzdžiai
Obejrzyj, co youtuberzy motoryzacyjni mówili o sprawdzeniu VIN:
Informuojame, kad ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis, o mes pateikti optimizuotą turinį ir pritaikyti tinklalapį pagal jūsų poreikius. Galite tvarkyti slapukus pakeisdami naršyklės nustatymus. Jei ir toliau naudosite mūsų tinklalapį nekeisdami savo naršyklės nustatymų, reiškia sutinkate, kad naudosime slapukus. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje skiltyje privatumo politika.