autoDNA naujienos
Nauja autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaita

Nauja autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaita

1 liepos 2022

Nuo 2022 m. liepos 1 d. autoDNA transporto priemonių istorijos ataskaita mūsų klientams pasiūlys papildomų verčių. Kad atitiktų pasaulines tendencijas, pirkimo procesas svetainėje buvo supaprastintas, tapo lengvesnis ir intuityvesnis. Pokyčiais siekiama klientams pasiūlyti naujų privalumų, kuriuos įkvėpė pasaulinėse rinkose pristatomi ir taikomi modernūs sprendimai.

Tai vis dar yra glausta transporto priemonės eksploatavimo trukmės ataskaita, kurioje pateikiama jos istorija pagal VIN numerį. Pagal mūsų įmonės misiją, ji turėtų padėti pardavėjams ir pirkėjams dar labiau sąmoningai ir saugiai atlikti automobilio pirkimą.

Automobilių istorijos ataskaitos išvaizdos pakeitimu siekiama suteikti klientams dar naudingesnį, funkcionalesnį ir aiškesnį produktą su daugybe papildomų privalumų. Vieni iš jų – naujovės, nes ataskaitose pateikiamos naujos skiltys (pranešimų centras ir QR kodas). Kitas optimizuotas elementas yra transporto priemonės istorijos skyrius. Šioje skiltyje, kaip ir visoje ataskaitoje, buvo pagerintas aiškumas ir įskaitomumas, pritaikius vartotojų patirtis, panaudotos naujos spalvos, atitinkančios spalvų psichologiją, toks ryškus ir aiškus fonas bei daug daugiau. Dėl šio novatoriško sprendimo, kurį sudaro QR kodo pridėjimas, galima išplėsti transporto priemonių pardavimo, internetu ir neprisijungus prie jo, pasiūlymus su automobilio istorija.

 

informacija

AutoDNA ataskaita susideda iš kelių sekcijų, išdėstytų įskaitomu laiko skalės būdu. Tai leidžia patikrinti automobilio istoriją naudojant VIN, o tai gali turėti įtakos pasirinktos transporto priemonės įsigyjimui. Tai vienas iš svarbiausių elementų, su kuriuo pirkėjas turėtų susipažinti prieš pirkdamas automobilį.

 

Mūsų pagrindinis produktas buvo sukurtas pagal geriausius pasaulinius standartus. Nauja skiltis ataskaitoje – Pranešimų centras – leidžia lengvai patikrinti ataskaitos turinį pagal konkretų VIN numerį, nes joje pateikiami svarbiausi pranešimai apie jo istoriją. Duomenys pateikiami paprasta ir įskaitoma forma, visapusiška vizualiniu lygmeniu. Automobilio istorija pateikiama chronologinės laiko juostos forma, kurios tikslas – padėti naudotojams susipažinti su įvykiais iš transporto priemonės istorijos ir palengvinti efektyvų galimų problemų ir pavojų, susijusių su naudota transporto priemone, identifikavimą.

Jau naršant pardavimo skelbimus verta susipažinti su autoDNA transporto priemonių istorijos ataskaita, kad kokybiškus automobilius būtų galima atrinkti nuo automobilių su defektais ir paslėpta neaiškia praeitimi. Į ataskaitą įtraukta informacija pagerina automobilių pramonės skaidrumą ir pakelia jos lygį iki tarptautinės klasės.

Kitas pokytis – naujas pirkinių krepšelio atsiradimas autoDNA svetainėje, kuris skirtas pagerinti vartotojų patirtį pirkimo etape ir leisti jiems kontroliuoti kiekvieną proceso žingsnį, nesvarbu, ar perkama kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu.

AutoDNA siūlo ataskaitas, kuriose yra duomenų apie transporto priemones iš daugiau nei 20 Europos šalių, taip pat JAV ir Kanados, iš daugiau nei 50 000 skirtingų institucijų, teikiančių paslaugas automobilių sektoriuje. Siekiant patenkinti rinkos ir mūsų klientų lūkesčius, nuo 2022 m. liepos 1 d. transporto priemonių istorijos ataskaitas bus galima įsigyti už akcijinę kainą. Praktiškai tai reiškia, kad klientai gaus išsamų VIN patikrinimą už vieną stabilią kainą, nepriklausomai nuo ataskaitų skaičiaus autoDNA pasiūlyme.

 

verta žinoti

autoDNA yra pirmaujanti internetinių transporto priemonių istorijos patikrų tiekėja. Pagal vin numerį prieš pirkdami autoDNA patikrinsite automobilio istoriją. VIN patikrinimas daugeliu atvejų gali apsaugoti jus nuo nepageidaujamų papildomų išlaidų, susijusių su transporto priemonės, kurios istorija nežinoma arba po avarijos, įsigijimu.

 

Summary
Nauja autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaita
Article Name
Nauja autoDNA transporto priemonės istorijos ataskaita
Description
Nuo 2022 m. liepos 1 d. autoDNA transporto priemonių istorijos ataskaita mūsų klientams pasiūlys papildomų verčių.
Publisher Name
autoDNA
Publisher Logo